Přejít na výpis diskuzí

Jiří Bartoška

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý herec rakovina

  • Když před Bartoškou holywoodské hvězdy poklekají, tak to je ten největší paradox. Ten chlápek se vůbec ředitelem KFF neměl stát. Jenže to je velkej kámoš Klause. Když byla kupónová privatizace, Bartoška dělal svojí fotkou přes celou stranu reklamu fondu YSE, který sliboval nadstandartní podmínky všem potenciálním vkladatelům kuponových bodů. Když pak bylo po privatizaci, vyvlastnili akcie drobným akcionářům, což paradoxně naše zákony dovolují. Bartoška pak v televizi prohlásil že si zařídil pohodlný život. Dokud v tomhle státě profitujou oportunisté typu Bartoška, ať už na KFF nebo pochybné reklamě, nevyhrabeme se z morálních fekálií.
  • Novodobá šlechta!
  • mě se zdá že umí hrát dost dobře *1*
    • *15* *15* *15*
  • pane bartoško všechno nejlepší k vašim krásným kulatinám hodně štěstí zdraví pracovních i životních uspěchů a lásky
  • Jo, vyjádření Petra Štěpánka tu chybí u profilu Jiřího Bartošky, Jistě bude doplněno, operativně.
    *16*
  • PL: Petr Štěpánek:
    Přiblblá póza, 10 km za pražskou hospodou se vám všichni vysmějí!!!
    Jsou tu i kvalitní herci s kořeny klasických hereckých dynastií, prostí populismu, agitaci, se smyslem pro čest, mají hrdost, autoritu.
  • je stále neklidný? Možná antipsychotika by pomohly..
    • nebo síťové lůžko
  • Pane Bartoška,svým chováním poslední týden jste ztratil odhadem 500 tisíc obdivovatelů!!! Není to zbytečné??Herec má hrát a né dávat svou kůži na trh kvůli debilům,co Vás do toho uvrtali!!A už je těžko získáte na Vaší stranu zpět.Ztráta důvěry je hrozná věc.Bůh odpoští,já ne!!!!!
    • Taky mě tím děsně naštval, ani se mi nechce věřit, že se něčemu takovému vůbec propůjčil. Hold stárneme a blbneme!
  • Pane Bartoško,vždy jsem si vás jako herce vážil. Ovšem to,co provádíte ted,ta vaše výzva,to je opravdu ubohé. Pohrdám vámi,jako s člověkem. O tom druhém exotovi a ni nemluvím.
    • Pane Bartoško vždyď Havel si také vyznamenával svoje hospodské povaleče!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit