Přejít na výpis diskuzí

Jiří Černý

OSOBNOST 8.5.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ahoj Jirko, Co říkáš na kytaristu Ulco Bed? Je to genius, ale bohužel ve stínu Candy Dulfer je nedoceněný...Kabe Zlín

 • Pane Černý, velmi si vážím toho, co jste v životě dokázal. Děkuji
 • Milý pane Černý a přátelé Jethro Tull.
  Rád bych upozornil a případně jsem zvědavý na Vaše reakce na následující problém:
  Delší dobu jsem čekal na avizované "nové" Jethro Tull - The String Quartets. Dlouhá léta jsem celkem odpůrce titulů, kdy tápající autoři přetočí svůj repertoár jako náhražku vážné hudby, nejlépe se symfonickým orchestrem. Tento titul mi ale již v ukázkách připadal dobrý a skutečně se mi moc líbí. Leč k věci: Jako dlouholetý posluchač Jethro Tull jsem při poslechu a prohlížení si obalu zjistil, že pořadí skladeb na CD je z cca 50% jiné, než na obalu a bookletu. Jinými slovy - kazové vydání - skladby jsou chybně pojmenovány (zpřeházené pořadí). Dejte si na to pozor a pokud narazíte na bezchybné vydání, tak mě prosím informujte. V době, kdy si nosiče kupují už jen opravdu skalní posluchači, je velice nešťastné přijít s takovou chybou.
  Psal jsem na stránky Tull, CD mi v obchodě bez problémů vzali zpět, ale tedˇjsem smutný a poslouchat můžu jen ze streamu, nebo digikopií, což není ta radost.
  Smutný humor nakonec - říkám manželce (moc se jí CD líbilo) - "tak jsem chtěl, abychom měli při poslechu nových Jethro Tull pěkné odpoledne..." a žena povídá "vždyť bylo pěkné, než sis nasadil brejle!"

  Ivan Emr
 • Prosím František Fencl, (tuším r.1947 ?) kde sa nachádza, čo robí ?
 • Dobrý den pane Černý,

  ještě jednou díky moc za krásný pořad o Bobu Marleym ve Zlíně.
  A ta skladba Lion Zion je fakt od něj, fakt hezká písnička ...

  moc zdraví ZP
 • Nestarší DJ v republice *4* hodně zdraví přeji *14*
 • Vážený pane Jiří
  Gratulace k Vaším dnešním narozeninám přání všechno nejlepší!!!! *4*
 • Pane ČERNÝ

  Vážený pane Černý,
  kam se poděl Váš krásný pořad Seržant Peper z radia ČR 2 v sobotu dopoledne. Karel Gott, kdyby se naučil zpívat, tak Vám nesahá ani po paty se svým pořadem.Když jsem Vás poslouchal, připadal jsem si že žiji v normálním světě, když poslouchám KG, připadám si jak za starejch časů. Váš posluchač Milan Drábek. PřejiVám mnoho zdraví a děkuji!
 • narozeniny

  Milý pane Jiří
  Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
 • Jiří Černý

  Pro mě je Jiří Černý hudební publicista a kritik č. 1. Kam se na něj hrabou hudební pisálkové časopisu Filter nebo Report.
  • Re: Jiří Černý

   Hudební publicista s nadhledem a širokým záběrem znalostí hudební škály(rock, pop, folk, jazz, opera dokonce i elektronika, hip-hop,...)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit