Přejít na výpis diskuzí

Jiří Čunek

OSOBNOST 19.10.2010 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 700 stranek

    ted uz se ani nedivim ze chybelo 700 stranek ze spisu toho chudaka co bere socialni prispevky na bydleni-asi si nemel cim vytrit prdel *1* *1*
  • žádot - dotaz

    Potřeboval bych radu předsedy "nejpobožnější" strany, jak mám jako obyčejný kantor ze svého platu, během jedinného měsíce uložit do banky 2,5 mil. Kč (jak to dokázal. když byl bezpečnostním technikem - to se naše platy tak podstatně liší).
    P. S. já to nedokázal za celý život a to právě odcházím do penze (zřejmě nezasloužené).
    • Re: žádot - dotaz

      Musíte věřit v Boha (pokud možno toho křesťanského, jiný je špatný ),mít drzé čelo, poplužního dvora netřeba, být populistou velkého ražení,vzdělání také netřeba, ale musíte hlavně řvát a řvát.Ohně na náměstí rozdělávat nemusíte, stačí, když zatopíte těm,kteří chtějí objasnit Boží zázrak. Pamatujte: Div-li, že pět chlebů, dvě rybice nasytily lidstva na tisíce: vždyť pak podnes ještě tyto divy tolik tisíc černých pánů živí.
      Karel Havlíček Borovský by měl hodně materiálu ku zpracování.
      Z pana Čunka mi je hodně nevolno.Je to krásný příklad politického hochštaplera zneužívajícího nejen nízkých pudů určitých skupin, ale všeho,na co lze jen pomyslet.Smutné je, kam kauza pokročila.
  • Fandila jsem panu Čunkovi při jeho řešení otázky bydlení nepřizpůsobivých. Po shlédnutí pořadu v televizi, kdy byly otázky kladeny jemu a cikánské sociální pracovnici mu fandím dál. S jeho názory se ztotožňuji, líbí se mi i kultivovaný projev řeči.Školní docházka je zde povinná od doby Marie Terezie, tak cikáni mají stejný přístup ke vzdělání, potom k lepší práci.Je jen na nich, zda své děti chtějí připravit na lepší životní podmínky. Není na majoritě, aby jen cpala další peníze na úkor ostatních.
    • Plně s vámi souhlasím jak čuník vystěhoval cikány do bezpečí. Protože asi měsíc před koncem světa vás přepadnou ruské tanky a výsadkáři. A čuník neuteče, protože je hejtmanem. A ještě jednou bude slavný jak zachránil vsetínské cikány. Ovšem německé tanky zůstanou stát na demarkační čáře v Rokycanech a pak za podpory amerických helikoptér a raketometů zatlačí ruskou armádu na vysočinu asi k Blaníku. A pak přijdou germánští andělé z hvězd a nadělí cikánům v Čechách nesmrtelnost pač jsou všichni věřící. No vypadá to, že jste se s cikánama chytli do vlastní pasti. A to máte dva tanky na dřevoplin. *8*
  • Vážený pane Čunku,líbí se mi vaše politika zatočit s příživníky a s těmi kteří absolvovali tzv.vychcálkovo gymnázium.Znám mnoho rádoby samoživitelek, které se tváří, že jsou na výchovu dětí sami,žijí v nesezdaném vztahu a využívají sociálních výhod, které z toho plynou.Jde o skutečně veliké peníze.Navrhnul bych do parlamentu funkci detektivů, kteří by vysledovávali skutečné stavy samoživitelek.
    • Kolik lidí, sousedů a příbuzných si udal, ty rudá ludro?! Detektiva si pořiď sám na svojí blbost a natvrdlost! Ať se stará každý sám o sebe kurwa, nejsem zastánce sociálních dávek, ale nadávat, udávat a postihovat ty, kteří toho zneužívají přece nemá pro nezůčastněné žádný význam a nadávat po hospodách jak a kdo okrádá stát a že to platí ze svých daní, tomu se jen směju a je to zcela scestné, protože s tím nikdo nic nenadělá, tak proč to řešit! A že honosíte dobytka, kterej měl už dávno pracovat s krumpáčem je jako v pořádku?!
  • Jobpilot.cz

    Dobrý den pane Čunek, v novinách jsem si přečetla, že převezmete záštitu nad oceněním Zaměstnavatele regionu roku 2008. V Pardubickém kraji získal 3. místo Foxconn.cz. Až budete tomuto zaměstnavateli předávat tuto plaketu, mějte na paměti, že tato firma již nemá nic společného se zaměstnáváním lidí z regionu, těch je tam opravdu pomálu a ti co tam pracují, jsou bud lidé, kteří se bojí odejít protože nemají práci nebo ti, kteří odejdou v blízké době nebo budou odejiti, jelikož tato firma zaměstnává převážně pracovníky z Vietnamu, Mongolska, Ukraji a Kazachstánu. Jen z Vietnamu tam každý měsíc přibude nejméně 100 zaměstnanců, kteří nemají základní hygienické návyky a normální slušný člověk tam nemůže vydržet. Toto není rasistické myšlení, ale holý fakt. Jelikož firma nastolila 12ti hodinové směny, u kterých se musí stát, z tohoto důvodu nemohou zde pracovat ani lidé nad 50 let, kteří nevydrží takovouto zátěž.Je s podivem, že tato firma získává od státu danové úlevy, ale naši lidé zde mají horší podmínky a je s nimi hůře zacházeno co se týče jednání s nimi, než s pracovníky cizích zemí.
  • čístý jako prací prášek

    Tak pan čunek úplatky nebere. proč by bral úplatky ,když dokáže šetřit miliony ze sociálních dávek sranda že??? *15*
  • Souhlasím s Vašimi názory na samoživitelky. Je třeba posílit odpovědnost občanů a odpovědnost k rodičovství. Stává se velmi často, že právě děti z neúplných rodin jsou problémové. To co předvedla v TV na velký pátek paní piTominová to byl vrchol ubohosti. Jste jeden z mála politiků, kteří jsou schopni vyslovit názor mimo hlavní proud, vážím si toho.

    Javorský
  • *6* *7* *9* *10* *11* *12* *16*
  • S Vašimi názory na romskou problematiku i zabezpečení samoživitelek naprosto souhlasím. Stát by měl pomoci romským dětem výraznějším způsobem jak se školou tak s další výchovou. Dovedu si dokonce představit s využitím internátů během týdne a kontakt s rodinou velmi výjimečně a tak vyčerpat všechny příplatky a sociální dávky pro dítě. S moderátorkou Kalenskou se víc nebavte, protože ona nechtěla s Vámi udělat rozhovor, ale přesvědčit Vás, že nemáte pravdu. Ubohost takových novinářů nesnáším!!
  • Nevědomost hříchu nečiní.

    Je smutné,když ani zákonodárci neví,že výše dávek se počítá z příjmů a ne z naspořených peněz.Že to ví každý ROOM mě nepřekvapuje.Rád bych v příslovích pokračoval a to tím,že kdo chce psa bít,hůl si najde.I kdyby šlo o nepravdu.Přemýšlejme kde to žijeme?
    • Re: Nevědomost hříchu nečiní.

      Nějak jsem nepochopila obsah Vašeho příspěvku, dle mého názoru si dvě tvrzení v něm obsažená protiřečí.Byla bych ráda, kdybyste mi svůj myšlenkový pochod objasnil a pomohl pochopit.Děkuji. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit