Přejít na výpis diskuzí

Jiří Drahoš

OSOBNOST 1.11.2017 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je bůh? patří tedy do nebe? :D
  • jak může být prezidentem všech, když má hlasy cca čtvrtiny lidí? tři čtvrtiny ho nechtějí!!!
  • Pan Jiří Drahoš je bůh, vyhraje druhé kolo, ať někdo chce či nechce. Na rozdíl od pana Zemana nerozděluje, ALE SPOJUJE společnost a proto vyhraje. Akorát je nám líto, že jsou tu pořád lidé, kteří ho chtějí pošpinit, jsou to manipulátoři, říkají věci, které nejsou založené na pravdě. Ale ona jim to karma stejně brzy spočítá *3* !
  • Nějak mně chybí údaje let 1977 -1992.Copak asi pan profesor dělal?:-)
  • Rád bych věděl, který orgán panu Drahošovi schválil v době hluboké normalizace (1985-1986) stáž v SRN.
  • Souhlas. Je členem české asociace Římského klubu se sídlem v Praze. Zásady a pravidla tohoto klubu mají daleko k demokracii, jsou to jednoduše řečeno rozeštvávači v tom nejnegativnějším slova smyslu. Takže jeho prohlášení o tom, jaký je demokrat a jak bude prezidentem všech občanů jsou směšná. M.j. je to velký obdivovatel V.Havla, který byl v Římském klubu také, ovšem mezi 100vkou vyvolených z celého světa a který mimo jiné prohlásil o češích, že jsou cit."vychcá..vé a kradou a on, když prodává Lucernu estébákovi, tak mu to vyčítají, takže už ho to pěkně cit. s.re". Když bude Drahoš ve druhém kole zvolen, můžeme očekávat, že půjde ve šlépějích V.H. Pozn.-čtení o Římském klubu je velice zajímavé - Wikipedie.
  • Pane Drahoš viděl jste ten žlutý flíček na mapě ČR kde jste vyhrál? Druhé kolo by nemělo být, protože je ovlivněno názory poražených. Volby do poslanecké sněmovny nemají taky dvě kola, protože po těchto volbách kdyby se konalo druhé kolo tak tady máme jednobarevnou vládu a byl by klid. Vaše zvolení bude stejná ostuda jako druhá volba p. Klause.
  • Já politice taky nerozumim,prostě jsem jako DRAHOŠ,ale to prý nevadí..Tak že taky bych chtěl být prezidentem ,já jsem vyučen kuchařem a trošku rozeznám sůl od cukru ,tak že to by mohlo stačit ..Hurááá na hrad !!!!! *1* *1* *1*
  • Neumí mluvit,a další chemik v naší politice?
  • Slova, která byla vyřčena panem Drahošem ohledně migrantů, je pro nás rozhodující k volbě prezidenta.... doufám....
  • Vynikající hráč většinou není vynikající trenér. A to je tento případ. Jinak pan Drahoš deklaruje slušnost v politice. No a tady je jasně vidět, že je to skleníková květinka vypěstovaná v nějakém ústavu. Slušnost a politika nikdy nejdou dohromady. To však dneska Drahoš ještě neví. A pokud by byl nedejbože náhodou zvolen, tak by si ho politici rychle umravnili....
  • tak seniorka jiné než komunistické kecy psát ani nemůže.
  • Drahoše budou volit hlavně lidé z Prahy s vysokou školou. Rozhodně bude šlapat Zemanovi na paty,ale to bude vidět až v závěru sčítání hlasů.
  • Pane Drahoš už taky začínáte hloupnout ??? Máte nás obyčejné lidi za nemyslící tupce a Rusko nám má říkat koho máme volit ???
    Člověk si musí klepat na hlavu když slyší ty kecy antiruských hysterek.
    Mimochodem, zrovna mi zvonil zvonek u baráku a ejhle, on to Putin a hrozně naléhal abych volila štěkající ratlíky Drahoše, Horáčka a hlavně bezcharakterního a nemoralního Topolánka, no není to hrozné ???
    Kdo neplive na Rusko není tak to není správný Evropan, že ?????
  • Drahoši, proboha drž už raději hubu. Jestli ti to aspoň trochu ještě myslí, tak se věnuj vědě a vyser se na politiku. Vždyť jseš všem jen pro srandu.
  • Kdo ví co je zač,tak ho voit nebude.
  • A co na Vaše názory ohledně migrantů říká doktor. Na léčení je již zřejmě pozdě. Nevadí, žádná škoda pro ČR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit