Přejít na výpis diskuzí

Jiří Drahoš

OSOBNOST 1.11.2017 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já u prvního kola voleb nebyl, předpokládal jsem jak bude druhé kolo vypadat! To znamená, kdo nevolil vůbec, ten nemá nárok jakkoliv diskutovat, pouze slušně mlčet. V druhém kole byly dvě varianty a i když jsem Zemana opravdu volit nechtěl a už se mi to také dost příčilo, dal jsem menší neutočné a nevyklepané zlo. Drahoš se klepal jak vzteklý pes a v tom případě nevíte, komu by šel na ruku! A diskuze Drahoše, který měl text připravený ze zákulisí a přesto nedokázal důstojne odpapouškovat připravené, to je nebezpečné pro národ! Stačí mu za uši přidělat špagátky a každý ze shora by si zatáhl, jak by potřeboval, což u konkurenta nehrozí! Předpokládám že by to dopadlo ´´daleko´´ hůře, než za Zemana! Byly jen dvě možnosti, protože z těch ostatních kandidátů mi bylo vyloženě na blití! Toť realita z mého pohledu!
  • To je hjoznej zjev! Přijde Drahoš do útulku a povídá: Já bych chtěl či psy *1* *1*
  • Kdo ví co je zač,tak ho voit nebude.
    • Souhlas. Je členem české asociace Římského klubu se sídlem v Praze. Zásady a pravidla tohoto klubu mají daleko k demokracii, jsou to jednoduše řečeno rozeštvávači v tom nejnegativnějším slova smyslu. Takže jeho prohlášení o tom, jaký je demokrat a jak bude prezidentem všech občanů jsou směšná. M.j. je to velký obdivovatel V.Havla, který byl v Římském klubu také, ovšem mezi 100vkou vyvolených z celého světa a který mimo jiné prohlásil o češích, že jsou cit."vychcá..vé a kradou a on, když prodává Lucernu estébákovi, tak mu to vyčítají, takže už ho to pěkně cit. s.re". Když bude Drahoš ve druhém kole zvolen, můžeme očekávat, že půjde ve šlépějích V.H. Pozn.-čtení o Římském klubu je velice zajímavé - Wikipedie.
  • ........dobře to dopadlo!!!
  • Marcela je troll, nemá smysl na ni reagovat.
    • Marcela je tvrdej pravičák.
  • Drahoše budou volit hlavně lidé z Prahy s vysokou školou. Rozhodně bude šlapat Zemanovi na paty,ale to bude vidět až v závěru sčítání hlasů.
  • Zvolili jste si arogantního a zlého burana ovce.Akademika si ani nezasloužíte.Do Ruska s vámi.Navíc Zeman na vás stejně kašle.
    • Ubohá
    • Bohužel vy jste mladší sestra ovečky! Taková husička na provázku..
    • Milá Marcelko, lidé volili menší zlo a respektujte názory druhých, my vám také nevyčítáme, že jste volila loutku která je nebezpečná nejen pro sebe, ale hlavně pro národ! Ševče, drž se svého kopyta, říká vám to něco?! A že kavárenská sluníčka u tohoto mamlase dělají cenzuru, to je celkem logické!
  • Chce to změnu pro celou ČR, které hradní dobyvatel Zeman dělá nejen ostudu, ale napomáhá vlastizrádným manipulacím dezinformační propagandy namířené proti všemu, co by ohrozilo jak jeho místo, tak vliv Ruských zájmových skupin. Nemůžeme naši vlast ponechat v nevyzpytatelných rukou chátrajícího muže, který je ve vrcholové politice tak dlouho, že je prokazatelně zatížen takřka všemi politickými skandály a finančními tunelářskými eskapádami porevolučního období... divokou privatizací počínaje a Putinovou oligarchizací konče. Volba je jasná, nemohu se dívat na to jak hrubne společnost a to nejen na soc. sítích, ale i ve veřejném prostoru, tolik vulagarit a nenávisti jsem nikdy nezažil a Zeman to ještě podporuje a polarizuje společnost. Na pozici reprezentanta naší země bych si přál vidět člověka, který chce být dobrým prezidentem všech 10 miliónů, nikoliv jen 30% a který nemá z minulosti plnou skříň kostlivců vrcholové politiky. Pro dobro naší země musím volit pana Drahoše, přestože jsem mu v prvním kole volil někoho jiného.
  • Kdo mě dal diselike,tak at se ozve a neskrývá se.Hrozně rád bych se s vámi sešel vy bando komunistická,vypráskal bych vás vy Čůr...,takže prosím ozvěte se v komentářích.Drahoš je lepší a Zeman je hnůj,který je hnusný a vožralý.
  • Voliči Zemana jsou neskutečný prasata.Zeman má v hlavě jenom skurve... Čínu a skurve.. Rusko.Drahoš by byl lepší prezident a to o hodně.Zvolili jste si prostě D e b i l n i h o komouše Zemana.Pryč s komoušem Zemanem,at žije Kapitalista DRAHOŠ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit