Přejít na výpis diskuzí

Jiří Grossmann

OSOBNOST 8.12.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ori

    J.G. navždy s námi

    Tak ušlechtilí, citliví, skromní a talentovaní lidé jako byl pan Grossmann už se asi nerodí. Budiž mu země lehká
  • Pán Grossmann bol, je a bude naj naj naj naj úžasnejší Herec, Spevák, Zabavač, Skladateľ a Parťák Milka Šimka aký kedy existoval na tejto zemi. Smelo môžem povedať, že po jeho strašne smutnej smrti ho už nikdy nikto nenahradil a ani nenahradí... Taká osobnosť tu veľmi chýba Aj keď žil a odišiel príliš príliš mladý som strašne rada, že tu vôbec bol. Jirko ĎAKUJEME.....
  • Š+G

    Klobouk dolů před vším, co Jiří Grossmann spolu s Miloslavem Šimkem dokázal. Jeho texty, povídky a scénky patří ke skvostům. Tento laskavý a chytrý humor nikdy nezestárne a nezevšední. Škoda, že dnes už se nic takového netvoří.
    • Re: Š+G

      ano..měli inteligentní humor
  • Jirko náš, moc nám chybíš. Všem. Věř, že i mladé generaci jako jsem já. Je mi 14 a miluji tě z celého srdce. Děkuji ti za tvůj humor, zpěv a skvělé texty. Nesmírně si tě vážím. Nikdy nezapomeneme!
    • pavel.kopriva.7
      Beáto máš pravdu,Jiríček Grossmanu je nesmrtelný,je to muj oblíbený zpěvák,humorista a textař,jeho povídky Pupák,a muj první mejden jsou nesmrtelné,zdraví Tě Jeho příznivec a oblíbenec Pavel
  • Jiří Grossmann

    Pan Jiří Grossmann zpěvák,textař,autor her. Pro divadlo Semafor.Je mi moc
    smutno.S Úctou!"Drahý můj" a atd.
    • jirkakratas

      Re: Jiří Grossmann

      Souhlasím s Vámi. Na to, jak krátký měl život, udělal pro divadlo Semafor hodně moc. A nejen pro něj...
  • Po Panu Jiřím Grossmannovi tu zustala obrovská díra,kterou těžko někdy někdo zacelý. Moc nám chybí jeho humor,zpěv a velké srdce. Věřím,že si tam nahoře v tom uměleckém nebi užívá spolu s Miloslavem ˇSimkem užívají své Návštěvní Dny. Pánové nikdy nezapomeneme.
  • Vladimir57
    Nikdy nezapomeneme!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit