Přejít na výpis diskuzí

Jiří Hanibal

OSOBNOST 7.10.2013 
3 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane spisovateli, moc ráda čtu vaše romány, protože se zabýváte historií, tak jsem vás chtěla poprosit o román o Jiřím z Poděbrad. Je to Český král a je to ho oněm tak málo napsáno, přitom měl myslím dost vzrušující život hlavně pro takové spisovatele jaký jste vy. Umíte to. *3*
  • Vážený pane Hanibale,
    i já jsem před pár dny dočetl Vaši knihu o neklidné duši Evy z Rožmberka. Žiji na Třeboňsku a velmi se zajímám o historii tohoto slavného rodu. Kniha se mi velmi líbila a čím dál více přemýšlím o tomto příběhu, jako o úžasném námětu a scénáři k natočení filmu. Myslím, že ve vyprávěném příběhu života Evy je vše. Kontrast chudoby a bohatství, láska i rozum, jihočeská i zahraniční města a místa, touha po emancipaci, tvrdohlavost i romantika, vztahy mezi sourozenci,... atd. Opravdu zajímavé téma. Co vy na to? Mohl bych se s Vámi sejít, prosím?
    Petr Šot, sotpetr@email.cz.
  • Dobrý den, právě jsem dočetl Vaši pěknou knihu "Neklidná duše Evy z Rožmberka a chtěl bych upozornit na zásadní historickou chybu.Na straně 240 se v textu zminujete o Adamu II.Z Hradce a jeho mladší bratru Zachariášovi a toto je ten omyl. Zachariáš
    byl mladší bratr Jáchyma z Hradce, tedy druhý syn Adama I. z Hradce tedy strýc
    Adama II. z Hradce.
    Jen na toto jsem chtěl upozornit, jinak se mi kniha velice líbyla.
    Přeji hezký den
    Tomáš Sacher Čimelice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit