Přejít na výpis diskuzí

Jiří Kajínek

OSOBNOST 11.8.2009 
179 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..profilovou fotku ? Původní byla lepší..
  • Kejinek si uz sve odsedel a mel by byt na svobode.Je - li nevinny,dodnes nejsou dukazy,jak vse bylo a presto Kajinek sedi,divny...Spis je obet a nepusti ho,aby se neprovalila pravda na snoby,kteri nemaji odvahu jit sedet a obet Kajinek se nema jak branit...Vse odnesou nevinni,male ryby a megazlodeji,podvodnici jsou dal na svobode,vse jim projde...
  • i když to důležité - svoboda ti stále chybí..
  • Já jsi myslìm ře je neviní a hodili to na něj protože jsi myslím že něměli žadní svědky a coje lechčký hledat a pátrat po vrahovy nebo to hodit na jednu osobu a to je jiří kájínek jasný i kdy by ho pustili tak toho hodně ví a šel by na všechni a práskl by všechno co ví a je to v prdeli takže neviní nebo ne tak ho prostě puszit nemůžou nashledanou
    • Jsi Tatar nebo nevzdelany Cech,ktery jen mrzaci cesky jazyk?
  • Snad se jednou dočká spravedlnosti a pustí ho ven... ten náš stát je fakt humus...
  • Je mi ho lito k dyž jsem viděla ten film nevěřila jsem to mu
  • clou9sara
    Co když to neudělal??? *10*
  • Ivan Jandak mel zabyt svoji manzelku a i o tvrdi ze to neudelal a tedkom v dubnu 2014 vyjde a svobodu ,,pry si odsedel okolo 16 let + vazba,a jde ve z vezeni.Jak je mozne odsoudit nekoho na dozivoti a doposud se nedovedlo na si skurvenou policii a justici odsoudit nekoho na dozivoti.Vim a verim tomu ze jirka kajinek je nevinnej.Tak to nekoho odsoudit je nesmyslne.Kdyby v policii nebyla takova korupce,tak by to mohli lepsi prosetrit -jak to vubec bylo doopravdy.,ale asi tam je takovy neporadek jak tento zobrazujici obrazek *16*
    • Paseko, někdo zabýjí manželky, jiný zabíjí češtinu.
  • ..jiného přát než svobodu ?
  • Všechno nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit