Přejít na výpis diskuzí

Jiří Kajínek

OSOBNOST 11.8.2009 
179 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marmeladalada

    Demonstrace k 10.výročí od útěku.

    Chtěl bych pozvat širokou veřejnost, aby přišla podpořit pana Jiřího Kajínka v pátek dne 29.10.2010, od 12 hodin do 16 hodin do horní části Václavského náměstí „U koně“. Celá akce je pořádaná u příležitosti 10. výročí útěku Jiřího Kajínka z věznice Mírov.

    Pro některé jistě statečným, ale pro mě spíše zoufalým činem chtěl Jiří Kajínek upozornit na nespravedlivý proces svého odsouzení a řadu závažných nezodpovězených otázek, s nimiž se soud nevypořádal se ctí.

    I když i po 10 letech je cítit nezájem ze strany soudů případ Jiřího Kajínka objektivně a spravedlivě řešit, tak snaha a víra p. Kajínka, jeho obhájců i mnoha příznivců je nezlomena.

    Vyzýváme všechny, kteří nesouhlasí s odsouzením p. Kajínka na tak slabých důkazních materiálech, aby přišli veřejně vyjádřit svůj názor a podpořit p. Kajínka , či připojit svůj podpis pod petici za udělení milosti prezidentem ČR, protože když už je slepá spravedlnost, tak by měla přijít alespoň milost. Jsem přesvědčený, že kdyby prezident milost udělil, tak bude Jiří Kajínek dále bojovat za očistění svého jména.
  • unoduotree

    NOVÝ DESIGN...

    ...JEHO STRÁNEK !!! *15*
  • marmeladalada

    jiří...

    ...je prostě nej !! Chci novýho prezidenta,aby mu dal milost !!!! *15*
  • Re: Kajinek

    Naprosto souhlasím!!!!!!!!!!
  • klarissa

    Re: Směju se Vám.

    až tě zavřou za něco cos neudělal,tak se už ptát nebudeš !!!! *13*
  • Směju se Vám.

    Já zas nechápu, ¿proč to tak řešíte. *15*
  • Kajinek

    Už je videt ze sme zasranej stat!!!jak si tohle vubec mohou dovolit??..policie a dalsi lidi na vysokem postaveni si tu vrazdi proto vsechno je zamitnuto ze v tom maji prsty oni...HAMBA!!!!Kajinkovi fandim...a verim 100% ze je neviny...!!!! *16* *16*
  • mlaticka007

    Re: Vyděrači ničí Kajínkovi život...

    zas tak blbá plzen neni *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *8* *8* *8* *8*
  • Re: Soud

    Jak vidíte i soudy jsou zkorumpovaný, proč se případ znovu neotevře ?? Mají strach, že by se na ně přišlo? je snadné se nechat podplatit ... vyhrožovat taky umí každý, ale jen málo kdo se umí postavit proti ... proč má sedět nevinný člověk za mřížemi a Ti, kteří opravdu zabíjeli sou na svobodě nemyslíte, že je to trochu víc na hlavu? *10*
  • Soud

    Prosím vás lidi... Uvědomíte si, že Kájínek dostal na naši společnost výjimečný trest? Dává se podle novely 15 až 20 let za brutální vraždu či vraždu 2 a více osob... A on dostal DOŽIVOTÍ... To si ten soud asi nemohl jen tak vycucat z prstu ne? *13*
  • novia

    vzkaz

    Kajínek je nevinný a já chci jedno jediný ! Ať ho pustí ,svině tlustý ! *8*
  • kajinekjenevinny

    Re: Re: Re: Kajínek byl konečně bez pout !!!

    DOŽIVOTÍ JE TOTIŽ PRO NENAPRAVITELNÉ JEDINCE A ZA ZVLÁŠŤ BRUTÁLNÍ ČINY ! *8* A KDYŽ JSME U TOHO-ZAVRAŽDĚNÍ BYLI VYDĚRAČI A ZLOČINCI MNOHEM HORŠÍ NEŽ KAJÍNEK ! VYDÍRALI,LOUPEŽNĚ PŘEPADALI..... *8*
  • kajinekjenevinny

    Re: Re: On to nebyl!!!

    A TYS BYL U TOHO ŽE VÍŠ ŽE VRAŽDIL ? KROMĚ LŽIVÉHO SVĚDECTVÍ POKOŠE NEBYL PROTI KAJÍNKOVI JEDINÝ !!! DŮKAZ !!!!!!!!!!!!!!! *8* *8*
  • kajinekjenevinny

    Re: Re: Re: !!

    sakra co tady spamuješ ? *8*
  • kajinekjenevinny

    Re: Re: Kajínek byl konečně bez pout !!!

    na to lze odpovědět jen jedno ! I kdyby zabíjel (čemuž nevěřím) stejně by za to neměl dostat doživotí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8*
  • Re: stříhání

    Je to zločinec, tak co s ním
  • Re: On to nebyl!!!

    naučte se psát, a vy sjste u toho byl, že to víte ??
  • Re: Kajínek byl konečně bez pout !!!

    Já ho třeba neurážím a stále si myslím, že je vinen a nějaký film na tom nic nezmění ... filmum nevěřte ... jen tak by ho neodsoudili a přinejmenším je to lump, který toho má na svědomí víc ..
  • Re: Re: stříhání

    Nesmíte všemu věřit --- film je film a realita je jiná. Kájínek slouží někomu, aby na tom vydělal a dobrá reklama pro film ... Jak se asi má zach´ázet se zločinci ??
  • Re: Re: !!

    To neví nikdo - jen on sám, já stále věřim, že vraždil. Film je film a realita je úplně jiná ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší