Přejít na výpis diskuzí

Jiří Krytinář

OSOBNOST 31.8.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veru
    *14* *14* *14* *14*
  • Až zase budeš někam psát, Demone, nech si někým zkontrolovat pravopis!
  • jj pan kritynar yl VINIKAJICI HEREC A zustane v srdcich vsech divaku kdo ho mely radi i me ukapla slza kdys sem zjistilze umrel skoda byl vinikaji i tata herec spolecnik bavyc
  • další člověk co tragicky umřel 29.tého..stejně jako Iveta Bartošová a David Weingartner..čest jeho památce..
  • Souhlasím, Ernie! Je to zm**ek a jak tam byl na té jedné fotce nahej..Fuuj!!! Už jdu blejt!!!
    *11* *11* *12* *12* *12*
  • ale mám českou klávesnici:))
  • No jasně, z takovýho vožralýho nahýho dědka si vezmu příklad, mockrát děkuju za radu! *12*
  • Zdar, uz nejsem v Cesku a o cesky herce se nezajimam, ale Jiri Krytinar je proste magor, nikdy se mi nelibil, hraje blbe, je z**tek a im*ous!!! (envy)
  • A co jako dělá? Teď jsem shlédla 13. komnatu s panem Krytinářem a chtěla bych vidět, jak ty by ses postavil k tomu těžkému životu a handikepu. Září z něj energie a optimismus a je to dobrý člověk na rozdíl od spousty "zdravých" lidí, co si toho zdraví ani nedokážou vážit. Když ho neznáš a nevíš, čím vším prošel, tak laskavě nesuď. Zdraví lidi by si z něj měli brát příklad, protože on má ten správný přístup k životu a na nic si nestěžuje, i když by k tomu měl pořádný důvod!!!!
  • příšerný co ted ve stáří dělá ..ten malý k r...yplos *1*
  • jiripeking

    Blahopřání ......

    Hodně štěstí, zdraví a lásky,
    ať nemáš žádné vrásky.

    Dnes narozeniny slavíš,
    tak ať se hodně bavíš.

    Žádný pláč a žádné stesky,
    vždyť je přece život hezký.

    Stále zdráv a vesel buď,
    zbodni všechno, nač máš chuť. *3*
  • jiripeking

    Lipenec 2008

    Super akce

    Rád jsem na Tebe dával pozor, díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit