Přejít na výpis diskuzí

Jiří Lábus

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím autogram

    Vážený pane Lábus, moc se mi líbí Váš herecký výkon v roli prof Čudáka v seriálu Gynekologie 2. Chtěl bych Vás poprosit o to, jestli byste mi neposlal Váš autogram na adresu Višňová 876 Bystřice nad Pernštejnem. Předem Vám moc děkuje fanoušek Luboš Horníček
  • Děkuji Vàm!

    Dobrý den, važený pane Lábuse, už dávno (od samého mého dětství, celý 20 lét — ze mých 31) ja jsem vaše oddany a srdečný Ruská “fanouška”! Chtěla bych vrele poděkovat Vàm za vaši velky prace nad nezapomenutelný role čarodějí Rumburaka. Díky tato role pro mně se objevila bezmála báječný šance — jeho odolnost, vědychtivost, vynalezavost a srdce v němž vystihuji tajený romantický nadějí dali mně víru v sebe a mentalni mohutnost ani v případě nějakí horkí chvíle usilovat o úspěche. Jisty uspech teto vaše roli potvrzuje že Rumburak je pro Vas stále opravdu životní rolí. Děkuji Vàm za tuto možnost věřit v sebe a v šťastnou náhodou! Hodne uspechu Vàm! Děkuji za lásku kterou podaroval mně Vaš nejlepší zázračný úsměvný čaroděj v našem často taký smutný světe. Hlavne a nejvýznamnějše Rumburakoví kouzlo to je tato výhradně svetly úsměv… Usmějte se a mate ale štěstí! Victoria
  • blhoprani

    hodne pohody v zivote a jc k narozkam , preje kovboj z malovic
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nejlepsi k narozeninam :)
  • autogram

    Vážený pane Lábusi, chtěla jsem se zeptat kam vám mám napsat kdybych jsem chtěla váš autogram? odepište na můj e-mail děkuji. *4*
  • prosba

    Dobrý den, prosím o pomoc. V současné době běží v televizi Arabela se vrací, a mě a mojí rodinu by moc zajímalo, kdo hraje Bystrozrakého. Psala jsem na Českou televizi a na Barrandov, kde se seriál natáčel, ale nikdo mi nedokázal odpovědět. Tak mě napadlo obrátit se už pouze na Vás, protože jste jako Rumburak,
    s Bystrozrakým hodně hrál.
    Věřím, že mi odpovíte a předem Vám moc děkuji.
    Přeji Vám hodně štěstí, zdraví a hodně zajímavých rolí.
    Švecová Alena, Otročín u Karlových Varů
  • jak se jmenuje

    ahoj lidi. nevíte náhodou jak se jmenovala televizní inscenace, kde pan lábus hrál gurmána chodícího na vyhlášenou specialitu a nakonec byl sněden svými kolegy gurmány?
    taky si myslím, že inscenace měla literární předlohu, kterou bych si rád přečetl.zajímal by mě autor a název předlohy.
    předem díky.
  • Mireček

    Chci vidět Mirko Hýla každý den! Mireček do Ulice. Forever!!!
  • no,jo

    jo,jo léta běží vážení *1* *1*
  • žák

    Jste moc dobrej ve filmech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit