Přejít na výpis diskuzí

Jiří Lang

OSOBNOST 2.12.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Jirko.V Osoblaze to bylo super.jestli koukneš na tuhle stránku můžeš poslat na sebe tel číslo na tuhle emailovku petkakubik@seznam.cz Petr bude rád.Eva a Petr 

  • Nazdar Jirko doufam ze se na tu stranku kouknes Tak kdyby nahodou
    moje Mail Adresa ladirydl@online.de Mej se a napis abych dostal
    na tebe kontakt
  • chata0077

    Vzkaz

    Jsi bezva kámoš Jiří a nikdy jste mě nezklamali.Ať to byl Rýša,Petr,Míra nebo Ty,vždy jste byly profíci a sestra je o 7 let mladší.Ale měla Tě ráda.Znám Tě osobně i když nevíš kdo jsemAhoj Honza *5*
  • Nostalgie

    Zdravím Tě Langoši i když si myslím, že si mě nebudeš pamatovat, ale to je asi i důvod proč se ozývám. Zkoušívali jste v Plzni na Poříčí jako mlaďasi na stavbě SSaŽ. Tenkrát Venca Běhavý chodil s Krejčovic holkou, ale to je fakt dávno. Bývalo to fajn, moc jsem Vám fandila i když důchdci měli výhrady. Bydlím sice nedaleko Plzně , občas i zajdu na Váš koncert, ale chtěla jsem se Tě zeptat jestli si na tu dobu pamatuješ. Měj se fajn a pokud budeš mít chuť, napiš mi Svůj názor. Drahuš *5*
    • Re: Nostalgie

      Joooo.To byla krasna doba.A vis proc?Protoze nam bylo o 40 let mene a nikdo nikomu nic nezavidel,protoze jsme vsichni meli hovno.Pa pa.Langic.
    • Re: Nostalgie

      Znám ho osobn je s ním hrozná legrace
  • Langoš

    Bubeník jako prase, muzika jako řemen..
  • zaba76

    Jiří lang

    Je to nejlepší bubeník
  • zaba76

    Jiří lang

    Je to bezvadný bubeník Turba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit