Přejít na výpis diskuzí

Jiří Langmajer

OSOBNOST 31.12.2006 
64 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Setkání s Jirkou

    Měl jsem to štěstí a potkal Jirku na benzince u dálnice. Chvilku jsem se s nim bavil. Působil klidným a přátelským dojmem. Je skvělej jako herec a osobním setkání s ním nemělo chybu. Docela měl na spěch i tak to stálo za to. Tak zase někdy... *4*
  • je to velmi výborný herec,nejhezčí byl v muzikale Tajemství jeho pohyby zadkem mě fakt dostaly.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • V Ordinaci v růžové zahradě je tak úžasný.Je to nejhezčí chlap na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *8*
  • skvělej

    velmi se mi líbí ve zdivočelé zemi...ale fakt je že je to tak trošku proutník...ale jako herec je skvělej
    • mrzimor

      Re: skvělej

      No jo,jako Cassidy byl bezvadnej *14* *1*
  • Záporák

    Krásnej chlap, ale já v něm pořád vidím jen ty záporáky :)) Ale hraje je neskutečně přesvědčivě, až bych málem uvěřila, že je to vážně takovej lotr *5* *5*
  • je to ten nejvíc sexy muž, ví jak se má podívat a hraje dokonale
  • ...

    Jiří Langmajer...muj oblíbený herec s L.P ve zdivočelé zemi měl sice špatný konec,ale hraje všude dobře..copak je to za vojáka...pravidla lži..apod...Teď v ordinaci hraje trošku "hajzlíka" ,ale to se snad srovnáá *1*
  • Žádost

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte adresu na Jirku, abych si mohla napsat o podpis. Díky
  • Jirka

    je nejlepší jako Hruska v Ordinaci,jako Jack rozparovac,jako profesor v Draculovi nb jako Ruppert v Adela jeste nevecerela....tj jedno je skvelej s Pavlou jim to slusi doufam ze jim to vydrzi..a z rozhovoru co vim je to skvely clovek se smyslem pro humor...a je mi ho lito protoze sam priznal ze ho mrzi ze si o nem ostatni lide mysli ze je arogantni kvl roli v Ordinaci...ae ja myslim ze je to bezkonkurencne nejlepsi herec <3 *14* *4*
  • Všechno nejlepší,hodně štěstí a zdraví *3* *4* *14* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit