Přejít na výpis diskuzí

Jiří Macháček

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lžíce v Chebu

    Nazdar Jiří,Tebe a celou kapelu MIG 21 zdraví Pavel z Chebu.Parádně jsem si s vámi zahrál na lžíce na akci radia Egrensis,díky bylo mi ctí.Čau Pavel.Třeba se ještě někdy setkáme.
  • Dotaz

    pls,pořád nemůžu přijít na ten název,jak se jmenoval ten film kde hrál toho mafiána *7* díky
  • se omlouvam za sve trapne spravani v buldoku. bylo to fakt trapne vite ja maluji a mrzi mne ze mne akorat mne lidi neznaji. se omlouvam.
  • preji hezky den ja se moc omlouvam za ten vecer v buldoku za tu ostudu. jak sem nabehla ke stolu a prezentovala jsem sve urozene jmeno *4* vite ja trocha maluji a mrzi mne kdyz mne lidi neznaji. bylo to ale trapne.
  • MACHÁČEK JE NEJ.. HEREC , MURZIKANT DIV. HEREC , BAVIČ PROSTĚ BOREC
  • pozvanka

    Ahoj Jirko.Nechtěl by jsi přijet v červnu k nám k řece do Loun a zapařit?Jídla a pítí je hafo.Pohodajazz
  • jen tak

    Jedno vím jistě,moc ráda bych si s Jiřím Macháčkem zašla na pivko a zahulyla nějakou tu češtinku,né jenom že je to skvělí´´pohledný chlap a užasny herec,ale pusobí na mě jako prostě pohodoví týpek.moc ráda bych ho poznala..
  • uvítací tón

    ahoj, neustále sháním uvítací melodii na svůj mobil co jsi namluvil. Je božská. Strašně ráda volám kamarádce, která ho má a prosím jí, aby mi nebrala hned mobil, protože mi tvůj hlas vždycky tak úžasně zlepší náladu...jsi super.
  • jsi nejvíc sexy chlap, kterýho jsem kdy viděla....
  • Tomáš

    Ahojky byla jsem na koncertě v Brně.. na flédě.. kytarysta Tomáš mi byl hodně sympatický :)... dnes 2.11 maji koncert v Bratislavě, ale tam se nedostanu :( .. moc ráda bych se s nim ještě viděla ;).. není nějaký koncert v Praze???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit