Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MUDr.

    Pane Believer, dostal ste mě. Málem mi praskly plíce!
  • MUDr.

    Je nás cirka 10.300.000 obyvatel. Když vynechám nezletilé, tak si dávám otázku? Kolik jste podal tr.oznámení? Proč Vás Váš pobočník nezařadil do vlády? Dle mého názoru jste strana(ČSSD), která nejvíce plodí nepěkná slova (OVM)atd. Nechodím na mítynky, ale už se nedivím, proč máte tak neradi vaječinu. To není žádná urážka, viděl jsem to v televizi nejednou. Snažíte se hovořit klidně, ale přitom urážíte každého, kdo s Vámi nesoucítí. Nechcete odejít slušně do důchodu? Stále poukazujete na to, jak za Vás vše rostlo a na druhé straně, ste vše rozházeli. Osobně si myslím, že nepatříte do žádné větší funkce, natož do parlamentu. Vaše slova už zná i můj syn-je zřejmé, poďte si to rozdat, za mne vše rostlo atd... Každý není hloupý a vidí, jak se chováte. Já Vám osobně přeji vše nejlepší, samozřejmě i Vaší manželce, ale prosím, odejděte do důchodu, postavte si dílničku a tam si kujte, co se Vám líbí. Hlavně,zdraví. S pozdravem člověk.
  • potřebuji peníze

    nechceš mi darovat nějaké ty tisíce ,
  • ...

    tvl všichni politici jsou mrtě sráči a todle je ten největší z největších!!!!!! Granát do parlamentu fakt tvl!! *3*
  • Miluju tě!!!

    Ahojky, Jiříku!
    Doufám, že se máš dobře. Každý den na tebe myslím, když onanuji. Jsi vážně hrzně sexy.

    Klidně bych se ti poddal.

    Tvůj P.Believer
  • Re: Nabubřelec

    Nojo,no! Někdo holt na to má, někdo jen hloupě čučí a ještě hloupěji kvičí. Nejenže jste nabubřelec, ale ještě, Lůďo, jste pln závisti. To je ale takové typicky pravičácké, tudíž nechutné!
  • Re: erfr

    Jo ale prase *5* *1*
  • Nabubřelec

    Jsi největší nabubřelec.Když jsi byl hovno tak Ti manželka byla dobrá !! Teď se honosíš s mladou a myslíš si že jsi král *3*
  • Re: přání

    SPRÁVNĚ
  • erfr

    Jsi nejlepšíííí!!! *4*
  • přání

    pane paroubek vše nejlepší a hlavně zdravíčko.hezký den
  • vše nejlepší!!!

    ..k narozeninám !!!! *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Odborná úroveň Paroubka

    A to je přesně to o čem mluvím.Logický by bylo,kdyby dělník dostal za vykonanou práci solidně zaplaceno,tak aby mohl vést normální život.Ale v dnešní době je ten,kdo se živí manuálně,považován za socku,komunistu a úplnýho vola,protože kdyby nebyl línej a trochu se snažil,tak mohl taky podnikat.Ale kdyby všichni podnikali,kdo by potom pracoval?Za komunistů se razilo nesmyslné heslo:"Já jsem horník,kdo je víc",dnes je za úspěšného člověka považován podnikatel,který se živí tím,že v zahraničí levně nakoupí a u nás draze prodá.Další vrchol úspěšného podnikání,jsou podnikatelé,kteří mají např. stavební firmu,dělníkům dají málem minimální mzdu,sociální a zdravotní pojištění za svoje zaměstnance neplatí,vybírají zálohu za práci,kterou potom neodvedou a když už je tento postup neudržitelný,tak nechají firmu zkrachovat,protože už si před čtvrt rokem založili firmu jinou,se skoro stejným názvem a celý kolotoč začíná znovu - to je dnes synonymum úspěšného člověka.Ale ať si klidně podnikatelé,manažeří nebo politici mají vysoké platy,ale ať můžou se svým platem rozumě vyjít i obyčejní lidi.A ať se nikdo neodvolává na průměrnou mzdu v ČR,protože na tu víc jak 75% lidí nikdy nedosáhne!
  • Re: Re: Re: Re: Odborná úroveň Paroubka

    Dobu "za komunistů" si pamatuji velmi dobře. Dobrý svářeč míval občas stejný příjem jako ředitel podniku. Dobrý zedník více než jeho mistr. *3* . Poslanci měli 100 Kč/den zasedání.
  • Re: Re: Odborná úroveň Paroubka

    Jenže tihle inženýři privatizace,dělali to co dělali zcela záměrně a přesně věděli jak to dopadne - a co si budeme nalhávat - určitě si na tom velmi slušně nahrabali.Zapomeňte na Klausovi keci o tom,že kupónová privatizace se "jen" nezdařila - ta byla takto od prvopočátku naplánována - důkazy o tom samozřejmě nemám,ale za 20,30 nebo i víc let to vyjde najevo a tak jak se dnes v TV dozvídáme o zločinech komunismu,budeme za těch 20 nebo 30 let poslouchat o zločinech polistopadové vlády ODS a dalších pravicových stran.Ale bude zde drobný problém: tak jak by dnes všichni chtěli soudit soudce z vykonstuovaných procesů z 50tých let,nebo ty,kdož se podepsali pod tzv. zvací dopis pro vojska Varšavské smlouvy,což nejde protože dnes jsou už dotyční dávno po smrti,tak úplně stejně za těch 20 nebo 30 let nebude možné soudit Klause,Havla a další,protože už dávno budou prdět do hlíny.A tak jak spousta dnešních důchodců hájí KSČM,tak spousta důchodců za těch 20 nebo 30 let bude hájit vládu z 90tých let.
  • Re: Re: Re: Re:

    Jestli to nebylo proto, ze tusila a spravne odhadla prichod Fica a jeho vlady Smeru ... ktera jen sproste vyuzila predchozich reforem ke sve popularite ...
  • Re: Re: Re:

    Tak proč jsi utekla ze Slovenska. Mečiar a Slota jsou přeci pravdomluvní a čestní.
  • Re: Odborná úroveň Paroubka

    A inženýři privatizace ing. Klaus, ing. Ježek a igg. Kočárník studovali co a kde?
  • Re: anti-paroubek.cz

    http://www.anti-paroubek.cz
  • anti-paroubek.cz

    http://www.anti/paroubek.cz
    Rozsá hlá debata a galerie na téma Jiří Paroubek. Zapojte se i vy a pomozte změnit budoucnost našeho státu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit