Přejít na výpis diskuzí

Jiří Paroubek

OSOBNOST 16.10.2010 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ---------

    podle mě je dobrý. *15*
  • Chyba, velmi špatná analýza.

    ".. značnou část veřejnosti si popudil nevybíravým zákrokem policejních složek na technoparty CzechTek."
    Tohle je velmi zavádějící, právě díky silným demonstracím proti zásahu byla díky jemu ČSSD poslána u následujících voleb do role outsidera a tím v podstatě umožnil, aby ODS tak Zelení volby pak vyhráli a Zelení se dostali do parlamentu. Díky němu máme Julínka, Stehlíkovou a další v čele státu!

    Pokud by měl být někdo z ČSSD vyhozen za to, co ji negativního způsobil, byl by Paroubek kandidátem č. 1
  • vrd

    je to VRD. *5*
  • Re: Re: názor

    Ty ALA Fuck you and die.......Go to hell and suck Lucifer dick
  • Re: Pražákům

    Ani nevíš, jak se to píše, ty udřená chudinko. Je to ČSSD, ne ČSD. *8*
  • Re: Paroubku, Paroubku

    Ty jo tolik námahy, a potom k čertu?
    Můžeš si rovnou vlézt, ty žábo bradavcová, do své velké sadelnaté prdele!
    Přeji pěkný pobyt, neuklozněte a nezapomeňte lampičku, je tam tma.
    S pozdravem Natálie Krakonošková *4*
  • Re: KOKOTOR

    Děkujeme za slušné vyjadřování.
    A kup si DORMEO matraci a pohodlné polštáře!
  • Re: prisera

    Zničils mu účes. *7*
  • Re: Hajzl

    Proto používáme každý svůj hřeben. *8*
  • Re: pravda

    A já budu zvracet! *9*
  • Re: názor

    Ty blbe, ve vládě se bojí každej o to koryto a ne jen ODSsáci! A Paroubek je obyčejnej komouš a ty tu nemají co dělat. FUCK YOU ČSSD!!!!!!!!!!
  • názor

    Pane předsedo,jak si tak čtu příspěvky ODSSáckých fanatiků,je mi z toho zle.Na druhé straně mě ale těší,že tito "lidé" se Vás tak bojí,že z toho mají křeče a vynechává jim mozek,tedy pokud jim nějaký zbyl.Už jsem si zvykl,že ODSsácí užívají výhrůžek,podvodů i násilí k dosažení svých cílů,bojí se o koryta,proto se neštítí ničeho.Nenechte se odradit arogancí a sprostotou topolovců a klausovců a jim podobných fanatiků,věřím,že svět se mění k dobrému a těmto rádoby demokratům konečně zvoní hrana.
  • 56

    Teprve 56, doufame, ze to pujde rychleji. Momentalne dovolena Zurich, bojime se vratit. Proste ostuda!!!! FUJ!!!
  • Re: odpoved

    at vypadne ten vaš Topolanek lidi nemaj co jist hlavne ,ze on ma pandero plný....
  • pravda

    Jirko držim palce cele vaši straně a volit vás budu!
  • Jyrka

    Vo tomhle mi radši ani nemluvte... I když s těma ženskejma to pořešil dobře, to se musí nechat *5*
  • Hajzl

    hajzl!!!!!myslí jenom na sebe!!!! *16*
  • prisera

    fůůůůůůůůůůůůůj je to tlusty prase v prdeli hrabe se!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • OSTUDA!!!!!!!!

    OSTUDA!!!!!!!Bohužel,ne jenom těch co prezentují naši zem,ať jsou to "Modří,Ti s růží nebo komouši,socani je to jedno.Ve světě dělají ostudu NÁM VŠEM!!!!! *9*
  • Re: KOKOTOR

    Já s tebou plně souhlasím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit