Přejít na výpis diskuzí

Jiří Pehe

OSOBNOST 28.10.2010 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Pehe, většího blba, než jste Vy,jsem ještě neviděl. Nepřipadáte si trapně?
  • Pan politolog už by konečně měl přestat s tím masírováním mozků. Občané si zcela "demokraticky" sami zvolí koho budou chtít. Články pana Pehe už jsou otravné, trapné a průhledně manipulativní.
  • Chlape, Ty jsi blbý, jak daleko vidíš. Když se Ti tady nelíbí, tak táhni zpátky do USA. Žádná ztráta to pro nás nebude. Vždy, než něco začneš psát, tak si dej pořádnou facku, aby se Ti udělalo jasno v ty Tvoji prázdný makovici.
  • Pan "politolog" Pehe, ani omylem?! Tento člověk není politolog, nýbrž demagog nejhrubšího zrna. Věřím, že český národ na tom není až tak špatně, a že se nenechá ovlivňovat tímto nebezpečným tvorem, z jehož teorií a katastrofických scénářů se slušnému člověku vždy zdravotně přitíží.
  • Pehe, ty vaše kecy nejde číst.Zalezte už někde ať vás není vidět ani slyšet.Jste havlovec,a všechno co dělá Zeman je špatně.Chybí vám asi ten ožrala,co si vydobyl majetek,na který neměl nárok.A ty jeho kecy o pravdě a lásce co zvítězí... *4* *5* *14*
  • Politolog Pehe promluvil,jak začne kecat tak je to na facku.Jako vždy.Kret.n zůstane krete.em pravil politolog... *1* *2* *15*
  • Pane Pehe, nemá vůbec cenu komentovat Váš příspěvek k projevu p. prezidenta, ani nemá cenu Vás nějak urážet, protože nemocný člověk si to nezaslouží... Jen bych Vám doporučil rychle navštívit příslušný ústav, a nechat se tam nejlépe do konce života hospitalizovat!!!!
    Jste totiž pro obyvatelstvo této republiky velmi nebezpečný člověk...Howgh.
  • Vážený pane, většího blba než jste Vy jsem nepoznal. Zajímalo by mě, kdo Vás za ty Vaše stupidní a nesmyslné výroky platí. Jestli jste opravdový čech, tak by jste se měl za své výroky stydět a než něco pustíte do světa, tak si dát pořádnou facku, aby se Vám v hlavě rozsvítilo.
    • Vážený pane Pehe, nad vašimi komentáři jsem se vždy jenom pousmál a dokázal jsem si představit, že jste jeden z mála přívrženců politiky USA a další padouch, který je obdivovatelem lidí jako je kancléřka Merkelová. Dokazuje to vaše minulost komu jste sloužil, snad máte pravdu pouze v tom, že koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Nikdy bych si vás nedovolil kritizovat, protože vyslovit veřejně svůj názor je princip demokracie, kterou se ve svých článcích stále oháníte. Proto jsme nemile překvapen, že si dovolujete kritizovat a zlehčovat slova z novoročního projevu prezidenta, který byl demokraticky zvolen našimi občany. Mimo jiné, vy nesaháte panu prezidentovi nani po kotníky, vy se pouze snažíte zalíbit vašim chlebodárcům, protože poctivou prací by jste si zřejmě nevydělal ani na slanou vodu. Já a většina našeho národa zastává názor pana prezidenta na migrační krizi a hlavně pak na migranty z řad islamistů. Sice jsem prezidenta Zemana nevolil, ale dnes mě to mrzí, protože po Masarykovi je v historii náš nejlepší prezident, který dokáže naslouchat našim občanům a na rozdíl od všech "prdelkářů", kteří poklonkují USA a EU jenom proto, aby se udrželi u svého koryta, je vlastenec který tvrdě stojí za svým názorem !! Můžete ho špinit ve svých článcích jak chcete , ale Češi nejsou blbci, nás obyčejné občany kteří se živí prací, nikdo nepřesvědčí o opaku. Migranti, kteří jsou muži ve věku kdy jim jejich zdravotní stav dovolý bojovat, ať táhnou do Sýrie bojovat za jejich lepší zítřky !! Bojovat se musí naučit tam, kde se islamisti naučili podřezávat krky !! Jako by nestačilo, že kancléřka Merkelová už teď zničila kulturu a hodnoty celé Evropy.

      Se srdečným pozdravem Jaromír Čapek (71 let)
  • Vážený p. Pehe,
    stejně asi jako většina obyvatel naší vlasti sleduji se zájmem dění kolem migrace. Proto jsem si přečetl Váš příspěvek Poučení z prohrané bitvy o kvóty.
    Opět mě ale nepřestáváte udivovat. Opravdu nevím, jestli jste stále ještě Čech nebo jste už příliš načichl americkým významem demokracie v době své emigrace. Místo toho,abyste se choval jako Čech a zajímal se o ochranu naší vlasti, pokud ji ještě berete jako svoji vlastní, tak cítím z Vašeho příspěvku skoro radost, že jsme v EU prohráli jako stát, který se snažil obhajovat své vlastní zájmy. Změnu stanoviska Polska já osobně beru jako zradu na členství ve V4 a ne jako chválihodný přístup Polska k této problematice.
    Celá slavná EU mi připadá jako panák na hliněných nohách, protože stačil jeden problém, kterým je migrace a už to EU nezvládá. A co se týče Bruselu, tak Vám asi nepřipadá, že nám něco vnucuje ? Já osobně to beru jako horší diktát než kdysi prováděli komunisté ze strany RVHP. Taky se chválili a všichni věděli o co jde a že je to jinak. Většina je asi ráda, že už tahle nadvláda skončila, proto asi má většina obyvatel názor zcela opačný, než mýte Vy. Asi proto, že dobu normalizace musela trávit tady.- Bohužel to nebyli ti hrdinové, co utekli a nyní se tváří, že v západní Evropě načerpali neskutečné moudro.
    Docela je mi smutno z toho patolízalství a doslova řiťolez..... a té předposr..
    před západní Evropou. Kdo má jiný názor nebo se dokonce vysloví na obranu své vlasti, což by mělo být normální, tak je téměř považován za vlastizrádce,..
    Ani líbivé řeči a tom, jak si Polsko vyjedná lepší podmínky .. atd. Nezdá se Vám, že je to přesně to podlézání ne aby měl stát vlastní názor ??
    Pokud jste uvnitř ještě trochu Čech a nestydíte se za to, tak se zamyslete.
    Nikdo normální neodmítá pomoc, ale ne za cenu potupy a ponížení vlastního národa a za cenu vlastního sebezničení ...
  • P. Pehe, myslel jsem, že už jste se probral a přestal ovlivňovat voliče a kydat ta svoje moudra. Omyl. Vaše úvahy si přečtěte po volbách a pak jsem zvědavý pro koho budete psát potom.
    Udělal byste líp, kdybyste odjel do USA a tam ty svoje názory šířil. Třeby byste pak dostal zaslouženou odměnu. Tady už se to nedá číst, co z Vás padá... Neztrapňujte se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit