Přejít na výpis diskuzí

Jiří Pospíšil

OSOBNOST 15.10.2010 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty buzno ze zadu natrhlá a vyjebaná,jdi do prdelle!
  • Po shlédnutí "Máte slovo" jsem pochopil jak plným nenávisti k současnému prezidentovi a všem mimo jeho "vyvolené" pan Pospíšil je.
    Tolik nenávisti ani od studenta práv z Plzně bych nečekal. Velmi, velmi mne zklamal a celou naši rodinu!
  • Myslím, že Jiří není zcela při smyslech, říkáli na Rokycansku, že díky NATO zde již nikdy nezažijí válku. Říkat to v době, kdy si NATO, zcela ve vleku USA, zahrává s válkou proti Rusku je skutečně výjimečná pitomost, ato mi jiří ještě coby ministr přopadal jako relativně normální velkem přijatelný politik
  • Středa, 29. října 2014, 09:32:36 |
    Souhlasím |
    Nesouhlasím |
    +36

    Teď jsem si přečetl v místních regionálních novinách upozornění právníků, aby si majitelé nemovitostí minimálně jednou za tři roky zkontrolovali jestli je jejich nemovitost ještě jejich. Toto nebezpečí s sebou přinesl nový občanský zákoník. Co na to Pospíšil, jako hlavní z tvůrců této zásadní občanské právní normy? Pokazil to občanům záměrně, či svou hloupostí? A jak je možné, že nová vláda ruší poplatky ve zdravotnictví, o kterých Kalousek tvrdil, že jsou nutné a že to bez nich nejde? Pokazil to proto, aby jim zůstávalo víc peněz ve státním rozpočtu na kradení? A tak by se dalo pokračovat. Tito dva darebáci a zloději měli být už dávno stíháni za své činy a ne být citováni ve veřejných médiích a dovolovat si kritizovat prezidenta této republiky!
    • Ještě jako min.spravedlnosti se jevil jako normální politik. Teď mi připadá, že se snad pomátl říkáli (myslím na Rokycansku), že díky NATO už nikdy nezažijí válku. Říkáli to v době, kdy si NATO, zcela ve vleku USA, zahrává s válkou proti Ruskem tak myslím, že není zcela při smyslech
      Jan Fišer
  • pan Pospíšil se kdysi chlubil že Občanký zákoník připravovali 10 let a nyní čtu každý den na internetu jak to je zpackané,tak nevím co si o tom myslet
  • Pan Pospisil a slusny clovek.Poradne se podivejte co tu provedl,jak si diky nemu jsou s lidi chudaci.
  • Pane Pospíšil, neúspěch ve volbách je jedna věc a to jak ho nesete je věc druhá. Ne vždy člověk uspěje, zejména krizové situace vynáší a zatracují osobnosti bez ohledu na zásluhy. Pokud odejdete tak proč jiného jako pro pocit zneuctění?
    • Pane Pospíšile,dobře jste udělal že jste vystoupil z ODS.Je to banda zlodějů a přiživníků.Vy to nemáte zapotřebí být mezi takovými svi.ěmi.A poslanecký mandát si ponechte ať zuří.Je to strana před krachem. *5* *14* *3* *1*
      • I když z ODS vystoupil je plně zodpovědný za všechny lumpárny,které ODS ,když byl jejím členem, nadělala.
  • Vašiá kolegové v ODS Vám dlouhodobě dle podoby titulují "naše teplé PRASÁTKO ROCHÁTKO"- doufám,že vto víte,že Vám nijak jinak neřeknou.Dále o Vás říkají,že jste vlezlý právě tomu kdo je u moci,že dlouho mluvíte a zhola nic neřeknete-ale to vše lze prominout,vždyť máte plzeňská práva!!!!!!!!!!ODSáci Vás vskutku nesnáší - to si pište!!!
    • karle ze splzně jak titulují tebe? určitě ne jako prasátko, ale jako hnusný p r a s e smrdoucí a p o s r a n é
  • Pane Pospíšile,dělejte něco,brańte se,odesaci říkají,že jste s..č.
  • Pane Pospíšile, držte se a hlavně nevystupujte z ODS. "Klika" v ODS, která Vás odstavila,i noví šéfové ještě poznají, že ODS tím udělala
    obrovskou chybu, když prakticky odmítla obrovskou podporu obyčejných
    voličů, kterou jste vždy ve volbách měl. Držím palce, není všem dnům
    konec a doufám, že ODS nakonec pochopí, co Váši důvěrou u voličů může
    získat.
    • Jsem přesvědčena,že ODS putuje mimo parlament,zvlášť po kongresu,který byl hlavně o funkcích.Žádná sebereflexe,za vše mohou média,policie a Ištván....Takže nevím,jestli máte v té zdiskreditované straně zůstat. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit