Přejít na výpis diskuzí

Jiří Rusnok

OSOBNOST 12.7.2013 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solledat.solledat
    Jsem optimistka a věřím,že to horší už nebude.
    Hlavně aby se spolek "Nečasovců" už nikdy nevrátil. *3*
  • Fandím celé nové(byť úřednické vládě), aby tu zapráskanou sebranku vymetli!!! Nikdy víc už žádná pravicová vláda! Jsou tam noví ministři a konečně se něco děje v tomhle absurdistánu!
  • Zdravím všechny,kdo sem jen nastrčí nos....a je velká škoda,že je ta návštěvnost malá. Chci jen říct,že pan Rusnok je v mých očích chytrý,rozumný a hlavně slušný člověk.Je mým oblíbencem od doby,kdy se poprvé objevil v politice a tím i na obrazovce..Mám totiž,jak se říká,"čich na lidi" a doposud jsem se nikdy nemýlila. Bylo by dobře,pro nás všechny,aby v té politice vydržel co nejdéle...To bych si opravdu moc přála. *3*
  • víc z kopce to nemůže jít než to šlo,ještě nic nezačal a už víte jak to bude,ten kdo se živí poctivou prací a bere minimální mzdu se nebojí,to se strachují jen ti co přicházejí k penězům lehko a bez námahy.,jen tak mimochodem ...co jste za člověka že se ani "nepodepíšete"zřejmě se za své jméno stydíte.
  • je to kamarád zemana takže to pujde z kopce *13*
    • Horší než za Nečase a jeho konkubíny to být nemůže. Ještě aby šel do kopru kníže blekota a bude líp.
    • Ale s tebou ty blbečku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit