Přejít na výpis diskuzí

Jiří Šimáně

OSOBNOST 21.6.2008 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si naser
  • kamarádka letěla s čsa do Kodaně - starým, celým rozbitým letadlem se slovensky mluvící a česky nerozumějící posádkou - toto mi připomíná filozofii lihové mafie, ať lidi se třeba v těch starých vracích pozabíjejí, jen když na tom vydělávám - sám si kazí jméno vlastní firmy čsa.
    Lítat s nimi za chvíli nikdo nebude, Travel servisu se už také spousta lidí bojí
    ale myslí ten člověk na životy a zdraví lidí? Lihová mafie také myslela jen na sebe a svou zábavu
  • Znám ho osobně, přijímal mě i kamaráda v r.1992 do Duty Free na Folmavu která se na na konci roku se dodělávala. Jeden z nás měl být dle něho údajně vedoucí a druhý zástupce. Dopadlo to však jinak, dosadili si tam pražáci svého známého z Plzně a my raději odešli. Dnes už je prodejna 2x větší než tehdy.
  • KATASTROFA. Tohle je úspěšný zloděj a ne podnikatel. Travel Servis je nejhorší letecká společnost. Úroveň služeb hrozná. Zlaté ČSA, které již bohžel také vlastní a dopdane to stejně. Servis bude stát za ... Tím, že obsadil lety s cestovkami v ČR jeho letecká společnost, létáme raději na dovolenou z Německa, kde jsou služby a servis o 100% kvalitnější a levnější.
    V Brně byl OBI a pak to převzala jeho firma a sortiment horší než byl. Při cestách do Vídně jsem se stavil vždy DUTY FREE a po letošní letní návštěvě už nikdy více.
    • Musím jenom souhlasit, a to na základě vlastní zkušenosti vloni. Hrabivost na úkor okolí, to je hlavní zájem "podnikání" daného pána!
    • OBI, kteréprovozoval pan Šimáně bylo franšíza, co se týká zboží musím nesouhlasit, možná jej není tolik jako v OBI ale v každém případě je levnější, a co se týká třeba nářadí i kvalitnější, šunty od Luxe dovážené firmou Lux na váhu z Číny (firma má zkratku KG i v názvu- Emil Lux GmbH & Co. KG) bylo nekřesťansky předražené.
  • pan Doktor je užasný člověk ze smyslem pro podnikaní.
    Každy je nějaký, a jaké si to člověk udělá takové to má.
    Přejme mu pevne zdravíško a hodně uspěchu :)

    *3*
  • Dobrý den, pane Šimáně, jak moc poškozoval Vaše zájmy cabin crew, který odešel sám, na vlastní žádost ke dni 31.8.2012 z TVS? Nemusíte být konkrétní, ale zjišťuji si pouze pravdu, kterou jsem se na tohoto člověka dozvěděl a poté ho nezaměstnal...Děkuji, s pozdravem a s přáním ať se Vám daří.
  • pomoc realizovat podnikatelsky zamer

    Dobry den chtel bych se optat jestli by bylo mozne pomoci mi realizovat muj podnikatelsky zamer...jedna se o chov skotu a koni.chtel bych koupit farmu ( statek) s loukami a rozjed podnikani...zkusenosti mam..zadal jsem o pujcku (hypoteku) v bankach ale v dnesni dobe nepujci..tak touhle cestou hledam financni pomoc..do 3 let navratnost kterou muzu zarucit..predem moc dekuji za kazdy komentar..
    • Si naser kretene:)maka aakat
    • Nebuďte naivní, důležitější pro život lidí jsou přece golfová hřiště, aerolinky, zábavné parky, fitka, apod. Pana Š. znám osobně a proto pochybuji, že bude mít zájem o Váš podnik.záměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit