Přejít na výpis diskuzí

Jiří Šlégr

OSOBNOST 8.8.2012 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* Jiři Šlegr je nejlepši zlatičko,si myslim že děla toho hodně,a ví co děla *3* ,držim mu palce ,at vše vyjde,Jiři jsi silnej chlap,nedavej na špatné komentaře,to jsou lidi zavistivý,nepřejou nic dobreho,maj doma problemy tak sito někde musi výbýjet,Jiři Šlegr budte svým já *1* Přeji jen to nejlepši *15*
  • všechno nejlepší hodně lásky štěstí ať se ty daří v hokeji náš šikovní hokejisto Jiří Šlége
  • Má to v hlavě vygumováno.
    • ty blbecku guma se mu rikalo ze se nebal a sel do vseho vygumovano mam asi ty kristalove cisty.
  • vzdy jsi pro me byl chlap a dnes jsi to jen potvrdil diky za tvuj charakter skoda ze jses tam...... jediny honza.
  • Vážený pane,
    moc nerozumím tomu, jak se můžete zaručit za grázla, který se choval jak se choval, nehledě k tomu, kolik lidí sám zničil. Já sama vím, o čem mluvím. Rathovi přeju, ať sedí tak dlouho, až zčerná. Vás za Vaše názory lituji.
    • se zděšením jsem si dnes přečetl,že jste se zaručil,lidsky,za sméčkaře Ratha,měl jsem Vás rád jako hokejistu a myslím,že jste měl dělat nadále to, čemu rozumíte. Vždyť přeci Rath vědomě páchal trestnou činnost a myslím,že je natolik inteligentní,že si uvědomoval,že v momentě,kdy padne klec, jeho dvě rodiny,zejména děti (jak píšete) budou trpět a i on sám,když pomineme,že je bezcitný :) proto se připojuji k tomuto příspěvku v plné míře. btw.. a to,že jste si vybral Paroubka asi o něčem svědčí.. ne nadarmo nejspíš se Vám říka Guma :) další,co mě trápí je to,že se svých daní platím Vás a Vám podobné prádoby politické persony. jak říkám, zpátky k ledu, tam Vám to šlo náramně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit