Přejít na výpis diskuzí

Jiří Šlitr

OSOBNOST 4.11.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už to leze této generaci krkem... vaše komediantské ,,knedlíky,se zelím" ...vy ,,pracanti" To i já ,,teoreticky" složím takovejto ,,hit" po opici .... přijdu ke klavíru a teď skládam slova hitu : ,,Knedlíky,se zelím... čistí komedianti ...
  • No jo ..co jsem jměl k dnes obědu ... knedlíky se zelím ...umělci ... aneb ,,komedianti" ?? Tak tohle jen tak nikdo nevymyslí ...Pánové ,,umělci" .... když jste to ,,skládali", bylo naváto ?
  • Pan Šlitr Jiří se narodil v Zálesní Lhotě, ale ještě než se odstěhovali do Rychnova nad Kněžnou, bydlel v Dolní Branné ve věku cca od jednoho roku, jak dlouho nevím. Kdo ví podrobnosti, ať napíše. Dík.
  • Docela malá zmínka o jeho soukromí. Neměl pan Šlitr ještě další potomky, když měl tak rád ženy ?
    • Měl dceru . Ji i její maminku navštěvoval, ale nijak to ve známost nedával. Když zemřel, bylo malé tak kolem 5ti let *3*
  • terulka1

    Jiří Šlitr

    Jiří Šlitr je mím oblíbeným zpěvákem ale taky jako herec mám ho ráda třeba ve filmu kdyby tisíc klarinetů hrál roli parašutisty a byl moc srandovní taky tam zpíval s jiřím Suchým Babetta nebo jiné hezké písně *1*
  • paxik

    uvádět u J. Šlitra ...

    na prvním místě jako herce, je stejně absurdní, jako u J. Suchého spisovatele .. *9*
    • bylo by dobré,než naávštěvník netu začne psát, aby si přečetl něco bližšího . Pak bude psát i .....jo,už vím výraz zasvěceně!! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit