Přejít na výpis diskuzí

Jiří Žáček

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* *14*
    • Re:

      *3* *5* *3* *9*
  • :)

    Můj příbuznej :) strasne milej clovek, mam ho rada:) jak jeho tk manzelku, kubu (jeho syna) a marketku (jeho dcera, manzelka myho bratrance)
    • Myško,prosím Vás,napište mi kde a jak mohu získat " Návod pro použití sama sebe "od vašeho příbuzného Jiřího Žáčka pro vnuka Jakuba.Nemohu to nikde najít je mi 72 let a už jsem z toho "Gůglivání " na infarkt.Zachráníte mi tí zřejmě život.Pište na bbbaculinek@atlas.cz nebo na Baculinek@tiscali.cz
      MOC DĚKUJI ! ! !
  • ŽÁČEK

    Doporučuji knihu 2x2 je někdy 5! je v ní báseň např. mahuleno, mahuleno ty máš doma nahuleno.......fakt suprová *14* *14* *14*
  • vynikající satirik

    Myslím, že jeho satirická tvorba není zcela doceněna. Píše vynikající satirické verše, s nadhledem, s jemností sobě vlastní, ovšem přesně zamířených, trefujících podstatu věci. Příklad: "Za pravdu je různá sazba..." atd. Vidím v něm pokračovatele K.H.Borovského.
  • Pane Žáčku, velmi děkuji za knížku pohádek pro malé rozumbrady, čtu z ní večer oběma dcerám a manželce na spaní, a když usnou, čtu si další pohádky sám, protože nejde přestat. Knížka jakou člověk potká jednou za život, díky
  • druhořadý spisovatel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit