Přejít na výpis diskuzí

Jiří Zbořil

OSOBNOST 10.1.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Zdeněk Zbořil mě připadá jako silný alkoholik a tím je mě mimo jiné sypatický.Ještě by mohl hulit a byl by náš. *3*
  • prostějooooov :-)

    tady prostějov. Dnes jsem ho potkala v kavárně v prostějově s nějakou holkou.má moc pěkný fotky.ráda bych ho viděla někde na vystoupení. Květa
  • bomba koncert

    Dnešní koncert byl super *3* Díky, a lidi taky. S tou Zawadskou to koulí a je vidět, že jim to klape.Našel jsem je taky na www.kurovska.cz v několika rubrikách a akční fotky *3* těším se na další akci.Jen kde zjistit, kdy co má? webovky nefungujou *9*
  • Lomnice

    Dnes byli u nás v Lomnici nad Popelkou s paní Vránovou. Oba jsou tak vstřícní.Jsou to profíci.A paní Vránová je vynikající.Skvěle se doplňují.Richard
  • kontakt

    Chci nějakej kontakt, nemáte na něj? Viděla jsem ho s Bendigem před školou. Prej ho učí?
    • Re: kontakt

      ano učího
  • Eli

    Je to super typan. Párkrát jsem ho zažila na akci a fakt dobrý. E. *3*
    • Je fakt dobrej!Viděli jste ho?

      Viděla jsem ho na Benefici Vránové Gabriely, kterou moderoval. Ne to fakt kus chlapa s ftipem. Chci ho vidět zase. *14*
      • marenkqua

        Re: Je fakt dobrej!Viděli jste ho?

        jo,,, v divadle je dobrej ale na živo zas tak dobrý není *3*
        • Re: Re: Je fakt dobrej!Viděli jste ho?

          Jestli nebudete příbuzný, co??? *1*
          • Re: Re: Re: Je fakt dobrej!Viděli jste ho?

            psal jsem to když jsem byl v depresy a každýho jsem nenáviděl takže odvolávám a omlouvám se *9* .....a jo jsme příbuzný
            • Re: Re: Re: Re: Je fakt dobrej!Viděli jste ho?

              my se nestíkáme a je to můj strejda
            • Re: Re: Re: Re: Je fakt dobrej!Viděli jste ho?

              a jak jste příbuzný? To je tvůj brácha? Musí to být super mít někoho takovýho doma.Pavla *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit