Přejít na výpis diskuzí

Jiří Zmožek

OSOBNOST 16.12.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu

    Vzhledem k tomu, že jsem se s Vámi kdysi setkala s slyšela jsem o Vašem obrácení, nechápu.... Rozhodujete se snad svévolně bez ohledu na Boží vůli?....že jste ty nahrávky neprodal...
    To je Vaše věc, ale co mě příšerně otravuje, jsou neustálé Vaše reklamy v televizi.
    Myslím si osobně, že Bůh chce zlomit Vaše ego a nepřeje si Váš úspěch, ale pouze to, abyste Mu byl blíž....nebo jste se dal do sekty, která tvrdí opak?
    Na setkání s Vámi nemám dobrou vzpomínku. Ačkoliv se mě to netýkalo,budil jste dojem "jen já mám pravdu". A toho kdo má jiný názor byste utřískal Biblí po hlavě.
    Musela jsem Vám to říct. Bez emocí a upřímně, bylo to ve mně těch pát let...
    Jen Vaše reklama mi vždycky zvedne adrealin...Jako křesťan byste se, podle mého, měl zveřejňovat jinak. No nic. Odpovídat nemusíte.
    Bůh má s Vámi jistě větší trpělivost než já.
    S. *13*
    • Ještě větička....nerozumím, proč by si Bůh nemohl přát úspěch pana Zmožka? Pan Zmožek má úžasný hudební talent, který mu byl Bohem darován, tudíž si myslím, že je Boží vůlí, aby se veřejně prezentoval a pomáhal tam,kde je potřeba. Pan Zmožek to určitě taky tak cítí a právě proto to dělá, za což mu patří můj obrovský dík. Ty reklamy by Vás vytáčet neměly, proste o více pokory.
    • Vážená paní, pan Zmožek ty reklamy má třeba z toho důvodu, aby se dostal víc do povědomí diváků, kteří potřebují spasení tak jako Vy a já. Třeba tím pomůže zachránit dalšího člověka..co Vy víte. Třeba si to Bůh přeje, evangelizovat se dá i touto cestou. Popřemýšlejte o tom a než se rozhodnete někomu vynadat, tak to prosím zvažte. Hodně štěstí.
  • Milada

    Jiří,vzpomínáš na studia na konzervatoři v Ostravě?Pokaždé když se o tobě něco dovím,vzpomínám kdy jsi mi hrával o přestávkách své písně.např.Hříšný kostelník apod.Jsem ráda že jsi opět všechno oživil a přejí ti hodně uspěchu ve tvém počínání.Jsem s pozdravem Milada Piechaczková.
  • Skladatel

    Dobrý den, pane Zmožku ! Nechci se vyjadřovat k Vašemu křesťanství, ačkoli jsem také křesťanka. Patří Vám poděkování za písně, které pohladí srdce, a za činy, které hladí po duši. Když jste procházel svým těžkým obdobím, uvědomovala jsem si, jak lidská závist dokáže zničit člověka. Všechno zlo pochází ze závisti už od synů Adama a Evy. Mám radost, že jste našel cestu zpět a podepřen vírou pokračujete v rozdávání radosti svými písněmi a dary tam, kde je to hodně třeba. Je dobře, že se svou změnou netajíte. Já z ní vyciťuji obrovskou radost.Děkuji. Dr.Taťána Tichá *3*
    • Re: Skladatel

      Jirko, dovoluji si Vás tak oslovit,jelikož jste přebíral po mně pěvecký sboreček v Dolní Suché u Havířova.Taky jsme se vídali na chatě na Visalajích.Máte nádherné stránky,někdy bych vás i rád viděl. Na skypu mám adresu:Miroslav.Siuda11 můžem dát řeč.Teď bydlím v Brně. Už jsem se ozýval marcelovi,ale to jsem nevěděl že jste na internetu tak rozvinutým.Mirek.
  • nová diskuse

    chtěla bych vás všechny pozvat na nové fórum na lide.cz o jiřím zmožkovi
  • Pane Zmožku, Vaše písničky mám hrozně ráda, vyzařuje z Vás láska, pokoj, klid, vyrovnanost. Přeji Vám ještě mnoho plodných let a ať Vám to pořád tak krásně zpívá. Bůh Vám žehnej.
  • Pane Zmožku ráda bych slyšela na Šlágru písničky ,Žít s láskou,Ty mě chráníš pane můj,Písen vděčnosti,Lásko moje lásko,Lásko volám lásko a Maličký a další které jsou krásné.Díky a doufám že je brzy uslyšíme.
  • narozeniny

    Milý pane Jiří
    Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • Dobrý den ,pane Zmožku.Budu psát jen stručně. Proč nemáte více nahrávek na Šlágru i s Vaší Marcelkou,jsou to krásné písničky které mě tam chybí a které miluji ráda je poslouchám.Věřím že to napravíte a brzy je uslyšíme ,je to škoda že jich je tam tak málo.Děkuji Lída od Třebíče.
    • Zapomněla jsem napsat které bych ráda slyšela,tak třeba Žít s láskou,Lásko moje lásko,Písen vděčnosti,Ty mě chráníš pane můj,Lásko volám lásko,Maličký atd.Díky a těším se na slyšenou ve Šlágru.
  • Zdravim vás strejdo Jirko.
    Me jmeno je Petr Lehnert syn Miroslava Lehnerta otec bohužel jž zemřel
    a muj bratr Mirek také z naší hudebnické rodiny jsem zustal sám.
    Jsem také hudebník a moje dcera spěvačka byla i v superstar Silvie Lehnertová.elmi rád bych se s vámi setkal a zaspominal na stare časy.

    Muj email:pettotrans@seznam.cz Tel:702434844 S pozdravem Petr Lehnert
  • Skoda ze se nikde neuvadi, ze jedny z jeho nejvetsich hitu (uz mi lasko...) nahraval a masteroval Ing Honza Hruby...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit