Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Jirásková

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím

    Paní Jiráskovou jako herečku mám velice rád. Ale jako člověka ji posuzovat by bylo těžší. Např. její sympatie k silně primitivní Lucii Bílé jsou dost smutné. Tím, jak nekriticky o ní mluvila, bylo velmi rozporuplné. A další kauza pan Haničinec je taky velmi smutná. *13* *13* *13*
  • Ach jo

    Bezpochyby dobrá herečka . Proč se ale v životopisech těchto lidí opomíjí zmínka o jejich členství a angažovanosti v KSČ ? A zrovna paní Jirásková nebyla jen řádovým členem KSČ . A proč tady není zmínka o její chamtivosti ? O trilogii Slunce seno atd , se zmínila v televizi jako o fekálních filmech . Přesto si v nich za peníze zahrála bez nejmenšího studu . *16*
    • Re: Ach jo

      Mnohé osobnosti se stydí a mnohé se bojí i přiznat,že byli nebo jsou ještě v KSČ - nyní KSČM. Ti,co se bojí, mají strach se přiznat kvůli dnešní tzv. demokracii a ti,co tam šli kvůli kariéře dříve, se vám mnohdy nyní nepřiznají - viz paní Jirásková. A co se týká i alespoň částečného svlékání ve filmu,to nikdo nedělá zadarmo.Za to dostanou slušný honorář,ačkoliv ne takový jako na západě.
  • Vážená paní Jirásková,

    dovolte mi, abych Vás uprostřed léta pozdravila a poděkoval a Vám touto cestou za celou řaqdu Vašich krásných filmových a divadelních rolí. Miluji film Fany, Sestřičky a řadu dalších, kde opravdu excelentně ztvárňujete většinou hlavní postavy.Přeji Vám hodně zdraví, štěstí a ještě hodně a hodně filmových rolí.Mějte se opravdu pěkně! *14* *14* *14*
  • Anonymné hodnotenie

    Hodnotenie príspevkov-anonymné známkovanie-to je trapná hlúposť. Je to len ideálna možnosť pre primitívov-cítiť sa dôležitým posudzovateľom a odborníkom, pričom dotyčný stojí za ..., lebo keby bol na úrovni, nezníži sa k takémuto pochybnému hodnoteniu, ktoré slúži len na vyvŕšenie nízkych pudov zlomyselných ľudí. A hodnotte si tento príspevok hlavne ruskými jednotkami!!! *5*
  • Vážená paní Jirásková, videl jsem Vás dnes při předávání státního vyznamenání které jste obdržela. Jsem velice rád, žev jsem Vás mohl osobně poznat a zároveň jsem šťasten, že státní vyznamenání dostávají lidé kteří svou celoživotní prací a smýšlením si toto ocenění opravdu zaslouží. Moc Vám přeji toto veřejné ocenění Vaší celoživotní práce a hlavně Vaší lidskosti, přeji Vám hodně zdraví a neutuchajiciho oúptimismu. Váš J.Kral řidič *4*
  • Poděkování

    Paní Jirásková. Jste úžasná žena a herečka.Chtěla bych Vám touto cestou popřát brzké uzdravení a přání, abyste si ještě zahrála pěkné role. Dávate lidem radost svým uměním. Když se na Vás dívám, Vaše role jsou tak skvěle zahrané, jako by to bylo doopravdy.
    Nevím, zda se k Vám tato zpráva dostane, ale ze srdce Vám přeji jen to nejlepší.
    S pozdravem Věra Klausová
    • Re: Poděkování

      Souhlasím s Vámi,že je to dobrá herečka,ale do politiky by se míchat neměla.Když jsem viděla p. Janžurovou,Bílou,Galantíkovou jak se snažily zaujmout lidi nějakými blbími historkami,tak jsem se styděla.Hlavně p. Janžurová,když vykládala o Masarikovských vajíčkách.A jenom proto,že je rozená ve válce.Od té doby je nemám ráda.Herečka je herečka a nemá se pléct do politiky. *3*
  • Pro paní Jiráskovou

    Jelikož mi je "pouze" 24 let,tak od svých 15 let obdivuji tuto herečku,mám ji velice ráda a vždy se na ní ráda dívám.Mám ráda její role v novějších filmech ale i ty ve které hraje společně s "Bohdalkou a Janžurkou".Mějte se krásně a přejí Vám hodně a hodně zdravíčka do dalších let.Přeje Lucka z Českého Těšína *14*
  • Paní Jirásková - to je nějakého fňukání!!! -----už vás bylo dost!!! - paní Gregorová má pravdu -na Radku Brzobohatým jste se dobře podepsala
  • Vážená paní Jirásková,
    chtěla bych Vám zdarma poskytnout dobrou radu, nehledejte v církvi to co tam není a co i vy sama postrádáte - tudíž rovný charakter a slušnost, odpuštění, pokoru, skromnost, soudnost, lásku k lidem a úctu k práci druhých /snažte se mít ráda samu sebe, buďte tolerantní, laskavá, velkorysá - jízlivostí, nadřazeností, arogancí a pomstychtivostí si svou špatnou karmu těžko kdy napravíte, ale to jistě víte že/. Je zbytečné okolo sebe kopat a být zatrpklou pro svoje špatné činy, kterých jste se dopouštěla na svých nejbližších a spolupracovnících z ND /resp. podřízených za Vaší "vlády"/. Nebrečte nad rozlitým mlékem a prostě si přiznejte, že jste v životě krutě chybovala /chybovat je lidské, odpouštět božské/. To ponížení, které jste způsobila před lety panu HERCI Radku Brzobohatému, když jste ho z ND vykázala jako nějakého psa a dost potupným způsobem jste mu nechala vyklidit jeho věci ze skříňky v divadle, to zpět nevrátíte, tak alespoň prosím Vás, madam, přestaňte kvůli této pravdě útočit na jeho pozůstalé, kdyby to pravda nebyla, neměla by jste ústa plná jedovatých slin adresně na paní H. Gregorovou, že. V příloze /bohužel pro mě pravičáckých novin/ MF DNES z 11.10.2012 byly velmi zajímavé informace, kvůli kterým jste se tak rozčílila. I tak Vám přeji /poněvadž narozdíl od Vás mám sociální cítění/ aspoň trochu více toho zdraví v rámci možností, aby jste měla ještě nějaký ten čas tady na Zemi na přemýšlení a přehodnocování svých chyb. Hezký večer, Serafína
    • celtic.man
      Trefný příspěvek, ale malinko to poupravím, pana Brzobohatého nevyhodila z Národního divadla, nýbrž z divadla na Vinohradech, kde pod krutovládou pí. Jiráskové trpělo hodně herců, nejen pan Brzobohatý, ten byl bohužel jen jednou z mnoha jejích obětí... Nejspíše se pí. Jiřinka vybíjela a mstila za svůj soukromý zpackaný život takřka staré panny /bez dětí a příbuzných/. Jak mi vyprávěla moje známá, která má přátele z novinářských kruhů /ne z bulváru/, kteří s touto herečkou dělali osobně rozhovory, ta paní je moc smutná, uvnitř má hodně staré zlosti a neumí ji jinak ventilovat, než povýšeností a uštěpačností. Co dokáže udělat stáří a podlomené zdraví v kombinaci s osamělostí.... *9* Pes nikdy nenahradí žádného člověka, ale to pí. Jirásková sama moc dobře ví.
  • paní Jiřinko

    Milá paní Jiřinko,moc mě mrzí, že Vás stíhá takový těžký osud. Z celého srdce Vám přeji, aby se Váš zdravotní stav konečně zlepšil a my Vás mohli ještě vidět jak na prknech tak na obrazovkách v nádherných rolích,které umíte tak krásně ztvárnit.Moc ráda jsem se dívala na paní Kekulovou z Pojišťovny štěstí a i na ostatní Vaše role.Přeji Vám brzké uzdravení a nám, kteří Vás milujeme ještě mnoho požitku z Vašich rolí. Zdraví,zdraví,zdraví....Vaše p.Marie *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit