Přejít na výpis diskuzí

Jitka Asterová

OSOBNOST 16.11.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asterová mi vždy spíš připadala jako lehčí děva....
  • Jitko,jste velmi milá,ráda Vas poslochám. *3*
  • Milá Jituško
    Přání k narozeninám všechno nejlepší!!! *4*
  • Bohuzel vas neznam ale asi poznat chtela ! Kdykoliv prijedu do Cech tak me oslovuji vasim jmenem , dlouho jsem nevedela proc a zac ale rikaji ze jsem vam moc podobna nejen v podobe ale i tema recna ! Zajimave *4*
  • Re: Re: Re: sexy život

    *1* *1* *1*
  • Re: Re: sexy život

    Kolikpak jste dámo vychodila tříd?
  • Re: Re: sexy život

    VÁŽENÁ!!Kde jste vzala že mi je 20??Jste snad vědma?Potom Vás musím upozornit že velice špatná.Je mi 39.Sekla jste se poměrně dost.
  • Re: sexy život

    Zkus sem psát, až Ti bude alespoň patnáct let, kdy pochopíš, co je slovo šťabajzna a slovo sezóna. A pokud měříš dvaapůl metru, tak je Dianka pro Tebe ta pravá kočička - pokud by vůbec s takovým děckem chtěla komunikovat.
    Hoň si ho, ale nemluv s ním !
  • Re: důležitý je obsah

    Nemohu nic, než souhlasit !
  • Re: sexy život

    Was ist das "po sezóně" ?! Počkejte si, vážený, 20 let, až Vám bude 40 *1*
  • Re: sexy život

    Taky jsem si to říkal že je tolik krásnejch moderátorek tak proč zrovna ona.I když...Na svůj věk vypadá dost dobře,ale sexy život by měli nechat moderovat mladou holku.
  • sexy život

    Je to dobrá moderátorka ale sexy život na Frekvenci by měla uvádět nějaká šťabajzna a ne někdo kdo už má po sezoně.Tím nechci urazit ale fakta hovoří.Bylo by to rajcovnější kdyby se to poslouchalo s tím že to uvádí nějaká mladá kočka (třeba Diana) než nějaká vyšeptalá vrba.
  • důležitý je obsah

    ....působíte odlehčeně a příjemně...s ženskou jiskrou....s lehce vulgárním úsměvem *3* toho jsi važte ten má málokterá...Jarda
  • Jitka Asterová

    Milá Jitko
    Přání k narozeninám a hodně štěstí,zdraví. *4*
  • hudy

    Mazání

    Upozorňuji, že urážlivé, vulgární příspěvky a pomluvy budu mazat!!
  • :-)

    Má docela milou dceru a Adámek je takovej praštěnej,ikdyž vypadá jako andílek:-D
  • nika1979

    j.a.

    jitka asterka
    supr ..........jste nejjjjjj
    vim že uznavate travestity gay bisexualy . transexualy. atak dale *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsi skělá!

    Jitko, ty jsi úžasný člověk. Když tě poslouchám každý den na Frekvenci 1, tak mám ihned lepší náladu. Takhle na mě vždy působila Helenka Růžičková. Přeji hodně úspěchů v životě osobním i pracovním. Naďa (46)
  • Re. Re :Re: Pro. ASTERKA

    mila ZLATA ASTERKO. RADI ´VAS POSLOUCHAME
    NEJVIC.MA MAMINKA.DIK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit