Přejít na výpis diskuzí

Jitka Kocurová

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZDRAVÍM PŘEKRÁSNOU

    *14* Čau Jitko, jen Ti chci říct že podle mě jsi ta nejhezčí ženská, co se v miss objevila.A ikdyž ti už táhne na 30 tak ti to pořád moc sekne.Ale nejde jen o to jak nádherné je tvé tělo ale jde taky o to, co z tebe vyzařuje, protože krása je pomíjející.Ostatní krásky mi přijdou hrozně přetvářkové ale ty jsi taková opravdová.OPRAVDU TĚ ZBOŽŇUJI A PŘEJI HODNĚ STĚSTÍ...PUSU
  • sex

    jsi nejhezčí modelka kterou znám,kdyby si mě ted viděla tak bys koukala! sedím tu v zelených trenýrkách *4* chtěl bych s tebou mít sex,nebo jen ti třeba sáhat na tělo,na prsa *4*
  • Ahoj

    Ahoj Jituš, máš hezké oči a další. napiš mi na mejl, at se poznáme blíž. *3*
  • jajaskn

    dotaz

    Je Jitka Kocurova nejak pribuzna s Radkou Kocurovou?
  • Jitka

    Já Jitku prostě miluju, je všech ohledech skvělá!
  • NÁDHERNÁ JITKO !
    Všechno nejlepší k Vašim narozeninám Vám přeje fanda ze severní Moravy!!! Jiří PS- PŘEJÍ VÁM DO BUDOUCNA JENOM SAMÉ ÚSPĚŠNÉ DNY !!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • JITUŠKA

    jITKA je prostě ůžasná nádherná ženská *14* *14* *14*
  • Krasavica Jitula

    Ahoj Jitko,ty jsi ta NEJ,NEJ,NEJ holka na celém svetě,miluji na tobě ůplně všechno.Pa a posílám miliony pusinek.Mar.
  • Jednou bych si stebou chtěl zahrát v nějakém filmu pro dospělé kočando
  • hrozně podobná :-)

    co jsem přesvědčil mou krásnou kolegyni, že by se mnou mohla ztratit svůj čas, koukám vždy na pořady s J. kocurovou s otevřenými ústy. Je jí totiž strašně podobná. dokonce narozená v r. 1979. Bože snad si toho nikdo nevšimne!!! Škoda že už běhá zase s jiným :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit