Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co ti na to mam říct
  • nevim ale asijsem se mu no ne asi ale urcite jsem se mu libila pred 2 dny mela jsem totiz mini saty a to on totiz zere
  • dneska si byla venku minimálně 5 hodin tak co
  • haha to je teda dobrý doufám že mu to neřekneš že si spolu dopisujem to by mě asi pěkně vynadal
  • ale bojim se ze to mamka zjisti a ja mam smulu vubec nemuzu chodit ven
  • nevim uvidíš teď de ještě o to že smu dneska vynadala jestli tě eště bude chtít ale asi jo teda určitě
  • on by asi zarlil ja se ti priznam ze sem flirtovala s jeho brachou
  • ale nechci ja ho totiz mam rada vis snazil dost dneska dam mu jeste posledni sanci
  • nevim za jak dlouho se stěhuješ ale řek bych že to má asi ještě cenu nevim nechci ti radit kdyby věděl co si tady dopisujem tak by asi moc nadšenej nebyl
  • dobřééé máš vostrej jazyk
  • ale asi to snim jeste zkusim
  • hadej co dneska jsem sla do parku a on a jeho sestrenice tam byly a byl na me hodny a rikal dejmi pusu a ja murikam ty si rikal ze se mnou nechodis atd ted jsem tam byla zase a ptal se me jestli snim jeste chodim a potom se zeptal uplne pred vsema a ja ho ztrapnila a rekla ne ja sem ale kunda ze jo
  • tak co jak se vede
  • no konečně to ti to trvalo
  • uz jjjjjjjjjssseeeeeeeemmmmmmmmmmmm tttttadddddyyyyyyy
  • já se nudim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá ááááááá
  • kde seš
  • a pak že nemůžeš ven
  • tomu řikáš na chvíli
  • uz jsem spatky byla jsem na chvili ven

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit