Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a když na sobě bude mít tríčko z 50cent tak to bude vopravdu velice elegantní to naběhnu
  • tak mezi nema nechod
  • většina
  • nerikej ze tam sou sami cikani
  • to vim taky to smi neřekla nic novýho ale já prostě nevim žádný holky neznám a tim to hasne ve třídě sou pitomý já se z toho zbláznim
  • kdyz na sobe bude myt treba tricko z nejakym zpevakm nebo ze skupinou tak o tom mluv a divej se ji do oci ale nesmis byt moc vlezli nebo mluvit o klucicich vecech jedine kdybys vedel na 100 pr ze ji tozajima
  • sakra kolikrát ti mam povidat že žádný holky venku neznám a v tomhle městě už vůbec ne takže když pudu ven tak nejdřív co se bude dít že mě nějakej cikán přepadne k tomu dojde asi jako první proto jezdim na kole nebo na motorce
  • ty blbce o armade ani slovo a kdyz nevis tak t oje dost tezky holky ti z nebe nezpadnou tty si ji musis ziskat a tou tvoji armadou urcite ne
  • se mnou se asi holky moc nebavěj proto protže mam docela rád armádu takže když to zaačnu povídat holce tak je to v prdeli žejo ale já zase nevim ty vaše holčičí věci a když teda k tomu dojde což je sakra málo tak mě to vlastně taky moc nezajímá ale snažim se no nevim prostě nevim
  • haha
  • kdyz uvidiz holku venk8u co se n tebe zameje nebo se ti diva do oci a vis ze je slusna di kni pozdrav zeptaj se na jmeno a treba kdyz ti neco rika ze ma rada hudbumluv o tom a kdyz nevis tak pro s t mluv treba o necemco ma na sobe nebo tak a pritom se jidivej do oci
  • Móóc hezký ty psicholožko
  • ja vim ze z holkama ze skoly to je na dlouho proto chod ven
  • tomu moc nerozumim piš pořádně mě třeba nevadí jak se chováš venku ale dobře si s tebou pokecám
  • chci byt tvoje takova psicholozka
  • to bych teda chtěl vědět jaká a v naší škole by se to určitě rozkřiklo já se chovám k holkm jak nejlíp umim a stejně to nepomáhá
  • tak me poradne poslouchej kzyz je slusna tak na ni trochu jinak nez z takovou co jsem ja
  • nic v pohodě á vim že to s nima neumim
  • urcite te nejaka holka chce ani o tom nevis
  • reknu ti to na rovinu z holkama to teda neumis a neuraz se ja ti ale chci pomoc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit