Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je ůplně normální to tady u nás asi každá ale to je jedno je to tady prostě špatný
  • zeptam se te na rovinu libi se ti nejaka holka ktera nema kluka
  • tady u nás venku nepotkáš slušnýho člověka nemůžeš jim věřit dyycky tě podrazej a já nevim co je to tady dost špatný kolikrát se bojim jít na ulici aby si mě tam někdo nepodal je to jak v L.A.
  • no tak to bude troskinku tesi a jsem predytim kourila ale uz ne ale ja slusna moic nejsem ale pokusim se ti pomoc
  • většinou asi ty slušný nesmí kouřit ani fetovat
  • no vsak prave tomu chod ven a najdi si partu
  • jestli seti libi slusny neb opak
  • řeknu ti to asi takhle já školu nemam ve svym městě dojíždím asi 20 kiláků a tam přeci nebudu jezdit za kámošema
  • co líbíš tomu sem nerozuměl
  • proste chod ve a skamarad se s nekim a s partou to je to nejlepsi
  • no takhle jako vošklivej prej nejsem spíš mam víc kámošek než kámošů tak asi o 2 kámošky mam navíc ale mi to ve třídě máme takový divný a vůbec ze školy tam bych asi nemoch chodit z žádnou je to pak takový divný pořád pomluvy a nevim co ještě
  • po pravde libise ti slusne nebo ten opak
  • chod vic ven
  • kámoše mam ale asi jenom všho všudy 2 petra a filipa a pak takovýty víš co
  • já nevim prostě když vidim hezkou holku tak se mi prostě líbí mě je v podstatě jedno jaký maj vlasy nebo tak hlavě že to bude mít v hlavě srovnaný
  • nerikej ze nemas kamose
  • co a nevíš asi jak to mam udělat
  • prvni mi rekni jake se ti libi kolki kolem tebe co vidis a libi se ti
  • tak si jednu rychle najdi
  • a chovám se asi tak jak sem píšu ale k holkám se chovám slušně podle toho jak se ona chová ke mě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit