Přejít na výpis diskuzí

Joanna Levesque

OSOBNOST 13.1.2007 
1716 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže teď budu jinej autor tak si nemyslete že sem někdo jinej místo Pavla bude Honza
  • A ještě něco nemenuju se Pavel ale Honza mam to kvůli internetu aby mě ikdo třeba neudělal něco s počítačem ale když nedám E-mail tak je to zbytečný tak sorry. Ale teď je to venku a vy všicni víte jak se jmenuju. Měj te se
  • jemi 13 hustý ne!
  • Mě je 15 kolik tobě a s tou Spiers to je jenom sranda mi jsme se singerem Kámoši a to jako píšeš z anglie?
  • v.i.p singer / i.p pavel

    hele zadny nadavky nemam to rada a pavle nevidim nic na tom ze se nekomu libi i jini zpevaci trebe me se treba jojo neni moje nejoblibenejsi . a piste vic a zapomente na nadavky atd.. radsi odepiste me
  • I.P.pavlovi

    Hele ty zombí neřikam že se mi britney líbí víc než jojo řikam jen že britney docela dobře zpívá.
  • v.i.p singer / pavel

    caute kluci pripadate mi jako mili kluci a jsem rada ze jsi se mnou dopisujete protoze moje anglicke kamosky moc nemuzou kolik vam je . jo omlouvam se za ty chyby ja uz trochu zapominam cesky nekdy i mluvit odepiste
  • I.P PAVEL

    pavle prosimte napis si nejake jiny jmeno treba jenom pavel me se to trochu plete stim v.i.p singer
  • jako ze jsem napsala ze ji nesnasim
  • sorryyyyyy

    sorry za tu britney ale nechteho se mi lhat tak celebritu osobne neznam ale ted mam moznost videt destiny child v koncerte myslim ze to je jejich posledni ale nevim to na 100 pr. vis to neni tak jednoduche zant celebritu ale ja kdyz budu chtit tak se muzu zamerit na herectvi protoze zpivat neumim jedine tancovat protoze do skoly kde ja chodim tam jsi muzwes vybrat i 'drama' ale nejak moc si nevjerim . bylo by to super kdybych znala jojo ale bohuzel to tak neni . a vubec kolik ti je?
  • d.kelly.k

    Když seš teda s tý anglie neznáš tam nějakou slavnou celebritu osobně bylo by dobrý kdyby si znala osobně JoJo ale ta je až z Bostonu dík za odpověď.
  • V.I.P. Singerovi

    Nazdar! To je neodpustitelné!
  • V.I.P. Singerovi

    Zrádce tak Britney Jo !
  • me se taky libi 50 cent me se hrozne libi no britney teda nemam rada predtim jo ale uz ne anastacia neni mezi mojima nej ale mam rada jeji zpev. co zajimaveho hraje v televizi?
  • a ještě Green Day
  • 50cent,britney,anastacia,rammstain
  • Promiňte mi za moje chyby blbne mi klávesnice.
  • Promiňte že vám skáču do řeči ale JoJo je opravdu nejhezčí holka na světě kam se na ní hrabe nějaká miss JoJo pdle mě bude hodná, chytrá a nebude vůbec nafoukaná. Kdybych moch hned za ní jedu do Bostonu a věřtemi že se to jednou stane nevim kdy ale jsem o tom přesvětčen mějte se
  • sean paul je super tady (v anglii)po usher jede skoro kazda holka a sean paul je super nevim jestli znas tu pisnicku gimme the light nebo get busy asi ne tek to jsou jeho nejznamnejsi.jake se ti libi zpevaci krome jojo?
  • Sean Paul neznam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit