Přejít na výpis diskuzí

Joe Rogan

OSOBNOST 18.10.2009 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joe Rogan je este vyborny stand-up komik. Ma svoju vlastnu internetovu show (podcast) na http://www.joerogan.net/
  • moderuje ještě FEAR FACTOR
  • moderuje ještě FEAR FACTOR
  • Joe Rogan je lev je to tady přece napsané nebo ne?
  • když si tady najdete Jeffa Guidryho je úplně stejný jako Joe Rogan ale moc tomu nevěřím
  • irena lže našla si to na wikipedii protože já to vím taky
  • Joe Rogan je tak chytrý má tolik aktivit je silný hezký a vtipný.Je to výborný moderátor mi Češi ho známe jen z faktoru strachu ale víte že má být nová serie koho to zajímá at se podívá na gorila.cz faktor strachu bez něj stojí za ... určitě se podívejte i na google má tam fotky kdybych měla tu možnost ho vidět asi by mě odvezli kdo má rád Joea Rogana můžeme si spolu dopisovat jsem do něho asi nejvíc zamilovaná dokonce si někdy představuju spíš přeju aby byl můj manžel jenže dámy věřte že ani jedná z nás by neměla šanci kvůli tomu že nebydlíme v Americe tak bych si přála abych byla americká modelka a herečka která je opravdu výborná. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • J.Lo
    *14* *14* chtěla bych se snim hrozně setkat miluju ho ne kvuli svalum a penezum ale je hezkej a určitě i hodnej *14* *14*
    • jj
  • Jo bez něho je faktor stachu blbej ty jiné faktory jsou bez něho blbé předtím jsem ho milovala ale ted mi přijde obyčejný.
  • Joe je nejlepšíí!kdybych ho viděla naživo,tak bych asii fakt omdlela!!!!
    Prostě ten jeho roozkošný úsměv,ty jeho krásné svaly...! zboožnuju ho! I LOVE HIM!! *14* *15* *2* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit