Přejít na výpis diskuzí

Joey Jordison

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sharrie

    Very Happy B-Day

    Hodně štěstí, zdraví a hlavně vše nej k narozeninám Joey! *14* :-*
  • 666prceqmetalistka666

    Joey..

    Joey Jordison je pstě třída..
    Za bicíma to pstě válí xĐ
    A na kytaru taky umí dobře hrát..i když mě se víc líbí za bicíma xĐ
    *1*
    osobně ho žeru i tkaničkama u bot xĐ
  • mikes38

    Joey

    no co dodat Joey je proste upe the BEST *4* moc super silenec a za bicima teda nema chybu kdyt se k nemu pridaj ostarni ze SlipKnoT tak to je vazne mazec *3* *1*
    • .w.ew.isek.

      joey

      on je uplne uzasny.... a zabicima je proste buh jinak se to rict neda ty jeho sola sou nejlepsi vzdycky kdyz zacne hrat takse nezmuizu n nic vic nez sedet a uzivat si ten sqely pocit a jeste v kombinaci s ostatnimi cleni... proste neprekonaletne uzasni♥♥♥
  • kattym

    Nemoc

    Joey jako co nám to děláš?! Sakra uzdrav se co nejdřív *9* . OMFG vždyt na tobě je postavená celá kapela *9*
  • joye :)

    lidi, joye je super ! a jak do toho řeže to enmá chybu !! je to prostě skvělej pařmen !! a ještě lepší bicman jestli teda víte co to znamená *3* *3* *1*
  • <3

    možno som jeblá, ale ja ho Milujem *15*
  • ---

    Joey je prostě nej bubeník v nejlepší skupině na světě.Co víc ještě dodat
  • co ti je do to ho

    Joey byl je a bude nejlepší bubeník světa....a když ne na papíře...tak pro mě pořád bude.
  • kattym

    Vše nej

    Všechno nejlepší Joey. Hodně štěstí, zdraví a hooooodně rozumu. Přeje KattyM
  • ruza.s

    ?

    herec?? *1* nějakáá haluz:)..by mi nevadilo vidět v nějakém super filmu skvělého,krásného Joeye *14* *1* jen ať zůstává u toho v čem je nej *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit