Přejít na výpis diskuzí

Joey Tempest

OSOBNOST 20.10.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Europe je skvělá skupina.Hlavně Joey je krásný chlap.
  • Ahoj.Právě jsem si pouštěla písničky a videa.Jsou to pěkný kluci,hlavně JOEY s těma dlouhýma vlasama.A hrají skvělou muziku.Dokonce i po těch letech jsou ty písničky perfektní.Přeji klukům spoustu ještě takových dalších.Díky Vám EUROPE za skvělou muziku.ČERTÍČEK.
  • Umí to zladit *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • lleenniicckkaa
    Joey vše nej k dnešním 49 narozeninám! Máš pořád supr hlas a s Europe máte ůžasný songy *3* *3* *3* jen tak dál !!!
  • Joey je uplně nej strašně ho miluju *14*
  • je to podpruměrný zpevák podpruměrné skupiny bruce dickinson je lepší
    • vždyť zpívá úplně úžasně.
  • Zlatá 80.léta

    Joey je pořád sympaťák, ale kdeže jsou doby, kdy to byl fešák se lví hřívou.. *9* Všechno nej k jeho dnešním narozeninám! *3*
  • Fáááákt?

    Ahoj...Chtěla jsem se zeptata, JESTLI JE FAKT PRAVDA, ŽE JOEY MÁ 185 CM, jak to tu má napsané v tom profilu...? Protože, jak jsem byla na Europe v Praze, tak se mi Joey nezdal zas tak vysoký. Protože kdyby on měl 185, musel by mít John Norum ke 2 metrům, a to se mi fakt nezdá....Tak se jenom tak chci zeptat, jestli je to pravda, nebo zase nějakej kec....? :)
    Dík za odpověď ;)
    • Re: Fáááákt?

      NO ON MA 180 A JA SOM SICE SLOVACKA ALE MILUJEM EUROPE A NEVIETE AKO MOC JA TO POCUVAM OD SVOJICH 3 ROKOV A TERAZ MAM 10 ALE SOM ZBLAZNENA DO EUROPE A VSETCI CO HO MATE RADI POSIELAM VELIKANSKU PUSU A ABY SOM NEZABUDLA ALE JOEY JE STRASNY FESAK *5*
    • Re: Fáááákt?

      Je to kec. *5* *3* *5*
  • no jo,

    dnes slaví narozeniny *3*
    • Re: no jo,

      Konečne bude celý deň na hlavnej stránke a nikto ho nezruší...
  • Vše o Europe

    ahoj všem !!!!vše možné i nemožné o Europe u nás na Europe Czech Fans : http://ivania.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit