Přejít na výpis diskuzí

Johanka z Arku

OSOBNOST 18.9.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že Jana z Arku byla jistě významnou osobností ale jak jsi tohle myslel ? : veškeré archeologické nálezy hovoří spíše pro stvoření světa, nežli pro nějakou evoluci ! Řekni prosím jaké archeologické nálezy sám bych to tedy rád znal . Je však velice pravděpodobné že mohla být ovlivněna smrtí své rodiny ( pravděpodobné říkám úmyslně ) není to nic divného .
  • Že mněla halucinace, epilepsii a kdoví co ještě ? Že to dnešní odborníci prokázali ? Kecy !!! prokázali to stejně jako nějakou evoluci a třetihorní kosmickou katastrofu u které nikdo z těch rádoby odborníků nikdy nebyl ! Každej tento trotl přichází s popíračným závěrem a stoprocentním zpochybňujícím výkladem, ale nikdy nikdo z těchto chytráků neřekl: " A co když to všechno může být pravda, a Johanka mněla opravdu skutečná vidění a veškeré archeologické nálezy hovoří spíše pro stvoření světa, nežli pro nějakou evoluci !" Všichni tvrdí, že víra je manipulátorská, ale jak jsme tak četl, řekl bych že mega manipulátorství používají spíše ti popírači faktů !!! *10*
  • Já si myslím, že Johanka z Arku je ta neodvážnější žena historie. Nebývalo zvykem aby žena vedla vojsko nebo bojovala v bitvách a ještě vyhrávala. Její osud byl sice tragický, ale určitě ji tím velmi proslavil. Většinou se lidé stanou slavnými až po své smrti. Je to smutné, ale je to tak.
  • mučednice
  • ahojte kococky kdo by mel zajem necopodniknout tak zavolej na toto coslo:605492105 musis byz kocka krasna hubena nejlepe blond kocicky treste se na mne :*
  • cest moreni kdo chce koupit kazeru s johanka s archu tak at my da vedet na toto:605489517 cislo prodavam to za 2kila tak kdo chce tak my napis a kdo by chtel vztah tak hned zavolej kocicko nejlepe hubena a krasna dik *3* :p
  • ahoj ja jsem johanka a prodavam CD johanka s arku za 200 kc jinak me to stalo 350 takze kdo by mel zajem tak at my tadyk odepise dekuji johanka *3*
  • Prodam CD

    Prodam CD Johanka z Arku, cena dohodou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit