Přejít na výpis diskuzí

John Lennon

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to už pěkná řádka let co tu nejsi...Avšak mnozí z nás z komunity na Tebe nezapomněli,a tak se i já přidávám,jakožto tvoje velká obdivovatelka...Happy Birthday amazing John Lennon
  • Další rok a další oslava Tvých narozenin bez Tebe Johne. Stále na Tebe myslím a vzpomínám, provázíš mě vlastně celým životem. A tak Happy Birthday, darling John *14*
  • Já Johna Lennona miluji! Je pro mně velký vzor kterého neskutečně obdivuji v žádné věci neudělal chybu a obdivuji ho ve všech směrech, a i když jsem ještě vlastně dítě (14) a říká se že dnešní mládež ho už ani nezná tak já o něm vím myslím si hodně netroufám si říct že o něm vím všechno ale myslím si že toho vím více než je na dnešní mládež tipováno. Miluji ho a vždycky budu!!! ♥
  • John a Beatles jsou zkrátka nej v celé historii hudby, John byl úžasný ve všech směrech, a jeho hudba, knihy, citáty, kresby, a vše ostatní nemají obdoby
    • Souhlasím! Váš komentář jsou i má slova
  • Já sama Yoko Ono nemám moc v sympatii, ale když se kouknete na jakýkoliv Johnovo klip, tak vidíte jak on jí miloval z celé duše a to mě doopravdy vhrklo i slzy do očí :) Pan Lennon byl úžasný člověk který vždycky rozmýšlel srdcem a tak si ho také budu pamatovat. Navždy..
  • D.M. Chapmen to neudělal. Teda udělal ale nechtěl to udělat protože toho zpěváka miloval tak jako mi, byla v tom zapletená CIA. Proč myslíte že ten případ tak rychle uzavřely???Aby nenašli důkazy.Protože vrátný byl tajný agent a pracoval pro CIA přesně v tu noc kdy zabili John??? Není to něják divný??? Lidi zpamatuj te se CIA zabila Johna. Nebýt jich John by tady pořád byl a skládal by ty nejůžastnější písně všech dob. *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *16* *11*
    • CIA zabila Lennona? To je poněkud nepravděpodobné a nikde o tom není ani zmínka. Zajímalo by mě, o jakých důkazech píšeš, když to byla vražda, kterou ještě Yoko viděla (nebo slyšela). A myslím, že kdyby už v tom CIA zapletená byla, určitě by o tom bylo na internetu mnoho. Tak tady přestaň kázat, že si májí lidé pamatovat, že CIA zavraždila Lennona.

      PS: CIA není přece žádný organizovaný zločin *3*
  • Opožděně ti gratuluji ktvým 71 narozeninám a je mi moc líto že je nemůžeš slavit tady s náma ale byla jsem na Kampě a moc lidí si na tebe Johne vzpomělo a mě začelo řát u srdce že těch 30let žiješ už jen v naších vzpomínkách *9* *9*
  • hapetrus
    Johne, rok utekl a zase jsem tady abych sobě i jiným připoměla tvé narozeniny. Dnes se oženil tvůj spolubeatle Paul, věřím že kdybys žil, čas už by smazal vaše spory a ty bys spolu s Ringem byl na jeho svatbě. Je mi to líto.....je mi líto tvého zmařeného života....... *9*
  • Johne je velká škoda že dnes tu s námi nejsi. Byl jsi dobrý skladatel,zpěvák, herec, otec a manžel. Když vydím padat hvězdu přeju si aby si tady byl alspon na jeden jediný den, ale vím že se to nikdy nestane a ani nevím proč to sem píšu když si to stejně nikdy nepřečteš. *13* *13* *13* *9* *9* *11*
  • kdo tě zabil musel být blázen asi ti záviděl kěž bys tu byl

    proč si zemřel to nechápu "to je spravedlnost
    • Re: Zavraždění Jonna Lennona

      Doporučuji shlédnout film Chapter 27-Zavraždění Jonna Lennona film z roků 2007.je to děj o tom jak vrah Lennona depresivní a neklidná duše Mark Chapman přiletá z hawaje do New Yorku aby zde zabil Lennona dokáže čekat 3 dny před hotelem neustále slyší hlasy a má vybušnou povahu.nejdřív osudny den 8.12.1980 mu Lennon podepíše desku ale Mark Chapman stále čeká na něj před hotelem...jinak jeho vrah Lennon stále je za mřížemi od roků 2001 do dneska asi celkem 6x požadál o propuštění ale pokaždé zamitnuto..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit