Přejít na výpis diskuzí

John Malkovich

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • John

    ty demente,hovado,skurvisinu,zachcanej koalo,jsi ten nejvetsi mamrd o kterem jsem kdy slysel a jeste jsme spolu neskoncili picusi...Ahoj Mic.
  • Je to kus chlapa,moc se mi líbil v Mary R.,na svůj věk vypadá perfektně!!! *14*
  • Vary

    Z reportáží z Varů na mě působil moc mile.
  • Ja sem kanka pro meho malkoviččče a je to muj kanecek...No proste zkratka a rychle.....on je takovej dravec..!!Napiste me na mail..!!Ze me balite..!! *3* *3* *3* *3* *16* *15* *8* *15* *9*
    • Re:

      Já ho miluju!Je prostě skvělí. Pls nemáte někdo jeho adresu??nebo nějaký kontakt na něj. Moc dík
    • Re: Marry

      miluju marry reilly...ten film nemůžu nikde sehnat..na základce jsem měla kazetu,ale tu jsem někam ztaložila a nevím kam..mrzí mě to kdyby jste věděli kde bych ho mohla sehnat..budu vděčná
  • MALKOVICH? NEJLEPŠÍ HEREC!!!
  • najlepší herec

    Nazdar baby,konečne som našla niekoho kto má rovnakého idola.Johnovi sa nevirovná nikdo na svete!!!Je proste úžasný!Nemožem si pomoct,MILUJEM HO!JM je 1.
  • !

    Malkovich je jeden z nejlepších herců vůbec na týhle planetě! *14*
  • co by stálo zato

    Malkovich, tedy Malkovič.. je super možná by stálo za to zmínit, že je slovenského původu....četl jsem to v jednom slovenském průvodci...
  • ááá

    Je úplně úžasnej!!! Já ho hrozně zbožnuju, ale furt nemůžu najít ňáký fotky!! Nemáte někdo ňákej odkaz, předem dík!!!
  • Johny

    když se díváte na jeho filmy, zkuste ho i poslouchat. Pusťte si ho v originálu, má neuvěřitelně kultivovaný hlasový projev. prostě krásně mluví....
    • Re: Johny

      Lidi on je proste straaasne charismatickej hezkej chlap. moje laaska na prvnii pohled:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit