Přejít na výpis diskuzí

John Nettles

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si, že už to bylo pro J.N. dost vyčerpávající. Když vidíte, jak opravdového policajta hrál. Také jsem si musela zvyknout na jeho nového nástupce - bratrance. A když vidím nové díly, tak i kolega bude nový- a ten mi zde opravdu ! zatím! nesedí. Jinak díky dvoum hlavním představitelům super seriál!!!
  • Mít jeho za muže nic a nikoho jiného nikdy víc nechci!!!Jen Johnika ý
  • John Nettles je moc sympaticky herec.On je takovej lidskej.Takovy hodny pan od vedle.Role sefinspektora mu sedla.Nedovedu si predstavit,ze by to hral nekdo jiny.Nejlepsi dvojici tvoril s Troyem. *4*
  • Ahoj příznivci Midsomeru. Zajímalo by mě, proč došlo k výměně hlavního představitele Johna Nettlese? Ví to někdo , odpovězte. Dík *3*
    • Johny se chce věnovat manželce,domečku a zahrádce.I mě moc chybí!!!!Je to muj miláček z velkym m.Poslal mi i foto s věnováním.Pa Dáša
    • Mozna, ze uz je unaveny.Je to prece jenom starsi pan.Jen doufam, ze mu zdravicko slouzi a ze se ma fajn.Ono se nekdy omrzi hrat porad tutez roli.Herci se pak citi ze, jsou tak nejak zaskatulkovany a nic na tom nezmeni ani to,ze mi divaci je prave v tech rolich tak milujeme.
  • John Nettles je supr herec a Vraždy v Midsomeru?Ty jsou skvělé.
  • horatio

    Vraždy v Midsomeru

    Vryždy v Midsomeru je supr seriál *4*
  • lucynda

    foto

    Jéžiš xD ... kde jsi vzala tu poslední fotku? *1* Fousy a náušnice? No tak to fakt pomóc *1*
  • =D

    Mám veľmi rada herca Johna Nettlesa, má úžasné herecké schopnosti. Mám ho veľmi veľmi rada a je to môj najobľúbenejší herec. Nemala som možnosť si prečítať jeho knihy, ale dosť som o nich počula.
    • lucynda

      Re: =D

      On píše?*7* No tak to je pro mě teda novinka *1* ! To bych ráda znala alespoň žánr...
  • Opravdový herec

    který ztvárňuje role způsobem.jako by je žil skutečně.Velmi se mi líbí,a věřím,že i ve skutečném životě ,tak žije.Hodně úspěchů.Bylo by zajímavé přečíst si jeho knižní tvorbu. *14*
  • Haló??

    Téda, to skoro vypadá, že se tu nikomu nechce diskutovat!? No co se dá dělat, snad časem... Tak palec vzhůru, já mu fandim *5*
    • Re: Haló??

      Je úžasný a skvělý ! Líbí se mi detektivky tohoto typu. Malebná městečka, suchý anglický humor, žádné honičky a zběsilé střílení... A Netlles ?
      Nemá chybu !
      Jen škoda, že s ním nevyšly jeho knihy a další filmy u nás ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit