Přejít na výpis diskuzí

John Ritter

OSOBNOST31.12.2006 1:58
6 příspěvků

Syn countryové legendy Texe Rittera patří k nejčinorodějším seriálovým veteránům (za komediální seriál Three's Company získal cenu Emmy, Zlatý glóbus a dvě nominace na tuto cenu). Postava doktora Madisona ze seriálu Ally McBealová mu vynesla cenu Emmy. Z našich kin si ho pamatujeme především z dramatu Sling Blade - Smrtící bumerang, kde si zahrál po boku a pod režijním vedením Billyho Boba Thorntona.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • bets

  Herzbube

  Začátkem devadesátých let šel na německé TV seriál Herzbube und zwei damen, krásný sitkom, s (v té době ještě chlapeckým)Johnem Rittrem v hlavní roli, originální název neznám. Bylo to prima, herci se evidentně dobře bavili, bohužel do naší TV asi tento seriál nedorazil. Že už herce nově nikde neuvidíme, mě vážně mrzí, dva díly Kluka postracha jsou u nás doma v časté permanenci.
  • Re: Herzbube

   Jedná se zřejmě o americký seriál Three´s
   Company se Suzanne Somers, Joyce DeWitt atd. Dá se stáhnout (v angličtině) z torrentu. Skvělý seriál !!!!
 • Nemoc srdce

  Už vím,na co zemřel.Měl nemocné srdce.Nechápu,proč se neléčil.
  • Re: Nemoc srdce

   Neléčil se, protože ani on, ani jeho lékař, o tom nevěděli. Byl to zřejmě dědičný defekt, protože jeho otec zemřel za podobných okolností a John na to bezvýsledně upozorňoval. Celá záležitost skončila u soudu, ovšem až po jeho smrti.
   Sledoval jsem celý seriál/sitcom od začátku, dnes mám kopii na CD a stále se tomu směju.
 • Lítost

  Je mi ho líto.Zrovna jsem mu chtěl popřát k 60. narozeninám.Na co umřel?A umřel určitě?Znám ho jako komika.Viděl jsem s ním komedii Ten kluk je postrach.
 • john ritter

  John Ritter zemrel 11.9.2003

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit