Přejít na výpis diskuzí

John Scatman

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deilaneira

    Ty seš...

    Drž hubu ty debile a di jinam jestli tady chceš prudit mluv si do zrcadla a nevotravuj tady!!!

    ScatMan John má super písničky a byl moc dobrej...Je mi líto že takle skončil...

    *9* *9* *9*
  • Nové fórum

    Ahojte všichni, na lidech.cz jsem založil fórum o Johnovi Scatmanovi, tak kdyby jste chtěli, tak se tam můžete přihlásit http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=70754 čáo *15*
  • scatman

    john scatman byl nekdo v jeho pisnickach byla hudba ne jak v tech dnesnih pisnickach
    • Re: scatman

      Určitě s tebou souhlasím,Scatman byl famozní,dnešní černošský vrtiprdky se nedaj poslouchat VIVAT EURODANCE!!! *4*
  • scatman

    Tenhle člověk tady bude na pořát i po smrti!!! je to legenda!!! *4*
  • ten nevim

    scatmanovi písničky se mi libily a líbí do dnes škola že uš nežije určitě by nazpíval další super songy *3*
  • Scatman John

    Opravdu nerozumím lidem co tady píšou takové vulgární kecy. Jste pro mě ubožáci. Nikdo o něm nic nevíte a píšete tohle. Byl, je a zůstane pan zpěvák s velkým srdcem. *9*
  • I'm scatman

    *8* *8* *8* tenle smajlík mi ho trochu připomněl. je velká škoda že tu neni. Nevíte kde bych mohl najít jeho životopis tenle je moc krátký dyžtak piště na mejl: t.vacek@seznam.cz
  • AAAAAAAA

    scatman je kokot *5*
    • chickuita

      Re: AAAAAAAA

      jo jdi si nadávat jinam když se ti nelíbí tak si jdi opruzovat jinam ale ne sem tady je jeho fanklub a chtěli bychom vidět tebe jak bys to zazpíval ty.... *3*
    • myrna

      Re: pro AAAAAA

      Seš navedenej degene! menší mozek než voko *13* *13* *13*
    • Re: AAAAAAAA

      Tvoje zasraná rodina je KOKOT!!! *16* *8*
  • :)

    kdyz sem poprvé slyšel jeho hudbu tak se me chytla za srdce :) proste moje tzv. "biii papapadopu" *3* *3*
  • SJ

    bomba týpek škoda, že tu dnes není ještě by to všem nandal *8* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit