Přejít na výpis diskuzí

John Scatman

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukej te se všichny na DÉ PĚTKU.
  • Já to viděl na : D. Ski-Ba-Bob-Ba-Dop-Bob to je mo je oblíbený.
  • Máš pravdu.
  • Ski-Ba-Bob-Ba-Dop-Bob. *6*
  • Byl dobrej.
  • John ave), byl osobnost presne ta co dnes uz neni a kdyz ano,je jich jen par..opravdu velmi malo na ta velky svet show byznysu..)ale on bylk opravdu umelec s velkym U, svedomity a obetavy,ktery vedel a moc a moc pro lidi delal..to je prava obetavost za uspech a dar od boha..

    dnesni radoby hvezdicky a nebudu se ani vyjadrovat kdo a kde a s kym..nemaji ani trosku snad na nekter vyjimky..zas moc malo..ale umenim se stejnak nerovnaji takovym velicinam..
  • ....

    Souhlasím s komentáři, které se občas objevují na youtube, především u Presleyho a Scatmana...
    "Bože, vrať nám Scatmana, mi ti dáme Justina Beibera!"
    Když už jsme u toho, J.B. můžou poslouchat snad jen pedofilové a náctiletý blbky...
    Scatman byl výborný zpěvák, který toho hodně dokázal i přes svou koktavost.
    Bůh ti žehnej, Johne! *4*
  • chickuita

    Re: AAAAAAAA

    jo jdi si nadávat jinam když se ti nelíbí tak si jdi opruzovat jinam ale ne sem tady je jeho fanklub a chtěli bychom vidět tebe jak bys to zazpíval ty.... *3*
  • Nej Zpěvák!! 4ever x)

    Jo-jo Johny byl skvělí zpěvák ,
    kdyz ted nejak porovnavam staré hity 1999 po 2009 tak nevim je to názor ale novejsi se me nejak nelibi krom teda par vyjmek x)
    *4* *3* *7* *4*
  • 4ever

    4ever *9*
  • Scatman John

    Ten jeho zpěv byl nejspíš ovlivněný jeho řečovou vadou. Ale co mě na něm bralo bylo to, že měl naprosto fantastické texty a hlavně to, jak pracoval se svým Scatlandem - vizí ideálního světa bez válek, drog, chudoby... A měl i geniální obraty (Jak jen může někdo vyhrát, když to znamená, že někdo prohraje - Scatmans World, atd.). Prostě respekt, před deseti lety odešel umělec a hlavně člověk, který se uměl dívat kolem sebe.
  • Hovada

    Vi jdete už do hajzlu, urážky a keci tipu KOKOT! rikejte doma tatovi! A nedelejte bordel tady kdyz tomu hovno rozumite! Decka *5*
  • VIP Scat

    Scatman byl proste sqelej...Je mi lito ze to takhle dopadlo , je divne ze me se libi jeho songy ve 14 letech ale uz od 7 nebo 6 let jsem byl posedlej jeho hity a brecel jsem proc umrel:(. Je fakt Spatny ze on musel takhle skoncit :( By to showman a borec! Nikdo ho nikdy nenahradi :( *9* *9* *9*
  • myrna

    Re: pro AAAAAA

    Seš navedenej degene! menší mozek než voko *13* *13* *13*
  • deilaneira

    Ty seš...

    Drž hubu ty debile a di jinam jestli tady chceš prudit mluv si do zrcadla a nevotravuj tady!!!

    ScatMan John má super písničky a byl moc dobrej...Je mi líto že takle skončil...

    *9* *9* *9*
  • Nové fórum

    Ahojte všichni, na lidech.cz jsem založil fórum o Johnovi Scatmanovi, tak kdyby jste chtěli, tak se tam můžete přihlásit http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=70754 čáo *15*
  • Re: scatman

    Určitě s tebou souhlasím,Scatman byl famozní,dnešní černošský vrtiprdky se nedaj poslouchat VIVAT EURODANCE!!! *4*
  • Re: hana

    Ty jsi zajebanej sráč a tvoje matka je nedomrdlá svině skurvená!!! *16* *8*
  • Re: AAAAAAAA

    Tvoje zasraná rodina je KOKOT!!! *16* *8*
  • scatman

    john scatman byl nekdo v jeho pisnickach byla hudba ne jak v tech dnesnih pisnickach

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit