Přejít na výpis diskuzí

John Travolta

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :-)
  • Vše nej Johne
  • LuckaSaturova10
    Všechno nejlepší k narozeninám,mám tě ráda *4*
  • I love John Travolta♥
  • lynette
    Zajímavost:
    Roku 1994 si málem zahrál po boku své tehdejší skutečné manželky Kelly Preston roli jejího filmového manžela v nízkorozpočtovém westernu ČEJENSKÝ BOJOVNÍK (Cheyenne Warrior, r. 1994). Nakonec se však nedomluvil s producenty kvůli výše jeho honoráře (požadoval 100 000 dolarů za jeden natáčecí den + top účtování, což byla pro filmové tvůrce moc vysoká částka k vzhledem k jejich finančním možnostem) a tak Travolta po několika dnech od projektu odstoupil. Jeho roli si pak zahrál herec Charles Edwin Powell.
  • Byl to krásnej chlap.. :) No, pořád je to kus *1*
    Njlepší byl v Kdopak to mluví *14* :)
  • Možná mi to nebudete věřit, ale když mi bylo šest, to jsme ještě bydleli v L.A., tak se můj táta na jednom večírku seznámil s Johnovou sestrou, která se dozvěděla, že mám ten den narozeniny. Okamžitě objednala šampáňo a oslavovali jsme asi tak tři hodiny. Pak už jsem byl ospalý a odebral se ke spánku.
  • Tak Pomádu mám taky ráda, ale radši mám Kdopak to mluví, je to fajn herec a prostě nemá chybu asi tak no :-) :-) :-)
  • Jako herec stojí John Travolta za houby,nemusím ho vubec a jeho filmy nemám rád.
  • John Travolta nemá chybu, nejlepší v Pomádě. Na to bych mohla koukat donekonečna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit