Přejít na výpis diskuzí

Johnny Messner

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boží kluk

    Viděla jsem dnes film Láska hory přenáší a beznadějně jsem se zamilovala . Je k sežrání!!!! *14* *14* *14*
  • novinka

    Instinkt zabijáka-seriál hlavní role..přidejte to pls. a v Seriálu Angel s Daviden Boeanazem- tam hrál vr druhém díle hosta *7* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • aluska33

    Kocourek

    Tento úžasný herec už nic dlouho nenatočil a je to škoda že ?? Zase bych s ním něco pěkného vzhlédla. *3* *14*
  • frajer

    je fakt boží.. strašně ho žeru. v anakondě byl k sežrání *14*
  • Fakt klasa!!!!

    Lidi!Minule jsem viděla film Slzy slunce a hned se mi Johnny strašně líbil.Je to fakt kus.Ve vojenským a s tím cool učesem , až se mi z toho potí řasy..... *14* Ale teď, když jsem viděla i jeho jiný fotky, tak už mi tak neučaroval....Tak nevím *7* , asi jsem se spíš zabouchla do té postavy, co hrál v tom filmu, než do něj.....Ale štvě mě to....
  • johnny

    ve filmu Slzy slunce mu to mocinky sluši jak má toho kohouta uplně k sežráni!!
  • Je krásnej

    Johnny je nejlepší nejhezčí herec jakýho znám je mocinky krásnej *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je jedinečnej

    Johnny, je fakt největší borec, je to můj miláček *14* *14*
  • Johnny

    jo tohle je další borec v řadě fakt sekáč *14* aaaaaaaaaaa *14* *3*
  • Johnny

    Pro vsechny fanynky je zalozeno forum na lidech o Johnnym =) tak prijde si o nem pokecat =) a pomoct nam ho ustalit =)...Tesime se na vasi navstevu =)
    Jinac Johnny je proste borecek toho nejvetsiho kalibru!!!
  • Re:

    mno to mne taky stve!!!ale je aspon hridina neee *1* jinak vite ze natocil novej filmek? *7*
  • k nakousnuti

    tak tnhle borec je to nejkrásnější co jsem kdy viděla je to prostě kus chlapa *14*
  • Re:

    Taky Mě to štve ale byl statečný *14*
  • Re: nabídka

    cokoliv mi o nem napis
  • nabídka

    Ahoj všem fanynkám Johnnyho. Dám vám nabídku a buď ji využijete nebo ne. Dlouhé roky jsem studovala v Americe divadlo a tím pádem jsem se potkala i s Johnnym, znám ho až moc dobře a pokud chcete o něm něco vědět piště na mejl nicole. andel@centrum.cz *5*
  • achh

    aj ja som sa asi zamilovala a strasne je taky sexy ale co uz american o takom mozem len snivat *14* *14* *14*
  • Kunda

    Je to prostě kunda :D *3*
  • mňam

    Asi jsem se zamilovala.Jo už to vím,jsem zamilovaná.A kdo by nebyl do takovýho borečka jako je on.Je sexy,je k sežrání no prostě mňam. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kelly Lake je nejlepsi ale stve me ze musel umrit a tak blbe ve filomu slzy slunce
  • Je prostě sexy!!:o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit