Přejít na výpis diskuzí

Johnny Orlando

OSOBNOST 1.6.2015 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu se mi zdá že to tu někdo nepochopil!

    Tohle je česká stránka o osobnostech z celého světa, vlastně vám o nich v češtině napíšou základní informace. Tady nemusí být jenom Lucie Vondráčková, Karel Gott atd... tady může být i třeba Rihanna, Shawn Mendes atd...😐

  • Akože takto...za 1.prečo ho sem dali, keď toto je česká stránka a za 2.prečo tu splietate také totálne hlúposti??
  • Vy IDIO.. vždyť ten chudák ani neví že něco takového o jeho osobnosti tady je!! Víte kolik musí mít stránek a článků to asi nemá co dělat a prohlíží se je všechny před spaním. Takže podle mě na tady to nikdy nenarazí
  • Toš toto ne-eeeeee :D
  • I love Johnny
  • Miluju Johnnyho
  • Vy všichni jste hrozní nevíte že spousta vašich oblíbených filmů a písní je z Ameriky .Není to náhodou jedno no a co tak mluví jiným jazykem snad se z toho nezblázníte , beztak to někdo přeloží do češtiny . Myslíte že by byli písně od Rihanny nebo Justina Biebera kdyby každý mluvil česky anebo filmy Hunger Games , Upíří deníky bez amerických herců ne nebyli by *16*
  • Hi my brothers
  • Cute
  • Toto su česke osobnosti a nie anglicke!!
    This is czech personalities and not English!!
  • My cousin´s name is Claudia showed me that I write my name along with Gabriela
  • What is it?It is czech web!!!!!Why are you speak english???? *13* *13* Johny Orlando doesn 't go to czech web,we can speak czech,I from Austria I can't speak czech *9* *9* *9*
  • Moje řeč ;)
  • Aničko - když píšeš do nějakého překladače, musíš si dávat pozor na pravopis! ;D
    - a pochybuji, že se dívá na český web
  • Whwrw do you live now? I'm live on slovakia
  • Vy blbci on neumí česky. *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16*
  • Hi,Jonny I really do like you ,and if you don't have a girl to like stebou I will walk stčí kdš you give me on yourself number to sme, you could write over Whats app.You are from canada and I from the Czech republic. And jestly semnou you don't want to walk so we can be atleast friends I promise that the English naučim but you must learn English.
  • Ahoj kamarát
  • hezky zpíváš *2* *15* *14* *14*
  • excelent *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit