Přejít na výpis diskuzí

Johnny Pacar

OSOBNOST 5.11.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi moc hezkej

    *4*
    • Re: jsi moc hezkej

      Líbit se ti může ale smiř se s tím že ho nikdy nepotkáš. Je sice hezkej ale NEBALTE HO VŠICHNI!!!!!!Vás si nevybere!! *1*
      • Re: Re: jsi moc hezkej

        moje řeč........ale někdy je to škoda........ty nádherný kluci jsou vždycky slavní *8* ........tak se mějte papa
  • tyna013

    Jo0hnny Pacar-best man of the world.

    Johnny pacar je uplne nejlepsi. Ma nadherny modry oci a je skvelej herec (i zpevak). Proste best man.
    • terezzzka-

      Re: Jo0hnny Pacar-best man of the world.

      mě se strašně líbilo jak tedka nedávno .. myslim ve středu nb črvrtek v Letu 29 zpíval tu písničku .. *14* *14*
      • tyna013

        Re: Re: Jo0hnny Pacar-best man of the world.

        Jj bylo to uplne krasny furt si ji na youtube poustim.
        • Re: Re: Re: Jo0hnny Pacar-best man of the world.

          jj, to ja taky a vypadal u toho uzasne. kdyz hral, sedela jsem u televize s vykulenejma očima a otevřenou pusou, upa mě to dostalo
  • denca.d

    Životopis

    Johnny Pacar narodil Johnny Edward Pacuraru dne 6. června 1981 do Judith a John Pacuraru v Dearborn, Michigan a odchovaná v malém městě Wayne. Jako dítě byl vždy do zábavného lidí. On vynikal jako začínající hráče ledního hokeje ve věku 7 a hráli v jeho polovině teens, on vždy řídit a sen, aby se do NHL. Přestože v jeho dospívající začal uvedení méně soustředit na hokej a obětavost do hudby. Na střední škole si vytvořil několik kapel dán jeho vliv na punk rock, také dostat se do dramatu, ve škole, kde začal dělat vysoké školy a místní divadlo. Po absolvování Wayne Památník High School v roce 1999, on byl podporován k výkonu svého řemesla jeho drama a filmové produkci učitelů. Po rozsáhlé studium a práce lichý pracovních míst ušetřit peníze opustil Michigan za smog znečištěné nebe Los Angeles v květnu 2001. Po pouhých dvou měsíců po příjezdu do LA, Johnny přistál agent, národní obchodní a olovo v oblasti hraného filmu a vyzval _Purgatory House (2003) _. On udělat mnoho televizních vystoupení hosta a několik celovečerních filmů v krátké době s ním byl v LA a pokračuje na své cestě vyšplhat až na Hollywood žebříčku, stejně jako sleduje jeho láska k hudbě.


    překládala jsem to na googlu na slovníku gže ty slova některý jakože nnavatzujou na sebe no :D
    ale jakože lepš í než nic :D
  • Johnny Pacar

    Johnny Pacar je nejkrásnější kluk na světě *3* *14* *15*
  • Johnny...

    Tak to souhlasím je fakt suprovej, ale akorát se o něm docela málo ví. *9* *14*
    • denca.d

      Re: Johnny...

      už víc :D
    • tyna013

      Re: Johnny...

      jo tg to presne souhlasim...
  • denca.d

    ...

    jo a hraje ive filmu Wild Child / Puberťačka - ale ještě to není v kinech :(
    • Re: ...

      A co tam hraje koukala jsem na ukázku,ale neviděla jsem ho tam. *9*
      • Re:

        Hraje tam Roddyho.
      • denca.d

        Re: Re: ...

        no to nevim :(
        já též kukala na ukázku a taky sem ho tam nviděla ale je t na netu napsaný že tam hraje :) *3*
  • ahoj

    ahoj nevíte kde bych našla všechny díly letu 29 prosím odepište na muj email dííky moooc *3*
  • Je fakt hezkej!

    Ahojík,johnny je fakt best a upa hezkej...moje segra bydlí v Californii, a má manžela který vlastní několik firem prostě žijí ve světě bohatých a slavných ségra zařizuje celebritám různé věci..a spolupracuje se sarah.j.p..a hodně mi vyprávěla o johnnym prý má dlouholetou přítelkyni ale nechodí spolu na veřejnost..a různé akce proto jim pořádala už po několikáté večírky je to prý super..hhh...taky by jsem to chtěla zažít věřte mi to nebo ne to je na vás..já žiju realitou..a je to pravda *14*
  • johnny

    To je neúžasnější herec !!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • i wont stand alone

    jej lidi prosimvas newite kde se da stahnout ta pisnicka i wont stand alone ja ji nemuzu nikde najit ke stahnuti a hledam to uz asi tri hodiny prosim prosim *4* *3* *4* *4*
    • Re: i wont stand alone

      já ho našla na youtube

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit