Přejít na výpis diskuzí

Johnny Rotten

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1*
  • hm

    Docela sranda, že většina příspěvků tady (až na ty od katusicky, Mártyho a mother envy) nemají skoro jedinou větu bez hrubky. Ne, že by to sem patřilo, ale je vidět, že jistej borec tady tvrdě krytyzuje, ale měkce mislí...
  • katusicka

    všechno nej!

    tak nám ten Johnny trochu zestárnul. ale co se dá dělat, život je život. já mu hlavně přeju k těm jeho dnešním třiapadesátejm narozeninám, aby tady eště hodně dlouho vydržel. sice je lepší shořet než vyhasnout, ale já si myslim, že nevyhasnul, a pěkně mě serou názory některejch lidí, co ho teď už jenom kritizujou, ale sami neudělali za celej život nic. *9*
  • NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

    KURVA MAGOŘI NIKDO STE HO NEZNELI TAK HO TAKY NEKRYTYZUJTE NEBÝT JEHO TAK NENÍ PUNK ALE HIPPIEPUNK, KDYBY TO MNĚLI ROZVÍJET kapely jako ramones a clash a jine hipísácké svinstva takže budme rádi že sid i když ten to tež posral ale i tak tady dokázali vnést zdravou ANARCHYI. a nesrali se s tím takže nekrytyzujte ale vedte PUNK v před nikoly s kecama ale činama. PUNX not DEAD kurva *8*
    • Re: NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

      no ty asi taky presne nevis asi co to je vlastne myslim ze punkaci v tehle dobe to vubec nevi..sama posloucham punk a sex pistols sou fakt mazani ale skus se treba podivat na jejich dokument a trochu se zaposlouchej do toho co tam rikaji a sam poznas ze zalezi na tom ze mas byt sam sebou ale vy pankaci se porad jen prisbusobujete nemate svuj vlastni styl a snazite se furt nekoho napodobovat..neurazim te jen ti to rikam ..skus se na to treba podivat oni asi lejlip vedi co je co protoze oni to vynalezli *3*
    • Re: NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

      tak poslouchej ty curacku,,asi toho o punku moc nevis ze,,punk totiz vznikl v americe,rotten punk nevymislel jenom kopirovali to co se delo v americe,,a nechapu jak muze nekdo kdo posloucha punk krytizovat kapely jako clash a ramones,,hej trochu se o punku a o jeho vzniku informuj nez vypustis na net takove sracky,,, *5* *16*
      • Re: Re: NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

        ty byses mel ty debile trochu informovat !!!!!!!!dobre punk vznikl v americi ale snad nikdy by se tak neprosadil kdyby neexistovalo sex pistols su zvedava kdo by v te dobe byl pricenou punkoveho hnuti jo a ktym tvojim posranym ramones nebo co picujes ..su to absoulutni debilove -to proste neni punk a ty otom hovno vis tak drz tlamu imbecile a trochu se informuj spis ty protoze tet sis udelal tak leda velky trapas zdar *15* *15*
        • Re: Re: Re: NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

          Heh, celkem mě tvůj příspěvěk pobavil. Ty lidi maji pravdu co tu říkají, že punk vznikl v Americe. Ramoni si střihli Blitzkrieg bop a pak si odjeli do Anglie, kde v publiku zíral Rotten, cože to je. Jenže tenkrát když to Ramoni začali to bylo jen o muzice, úplejch kalhotech a koženejch bundách. Pak to zkusil Rotten a přidal k tomu ty názory a tak. Neříkám, že nebyl nedílnou součástí punku, ale zakladatelem teda rozhodně nebyl. Jestli sis tohle přečetl někde na "cool punkovym blogísku didlinky", kde jako punk je uvedenej good charlotte nebo blink 182, tak se nedivím...Ale historie je malinko jiná, víš? Rotten uměl na všechno jenom nadávat, zatímco Strummer, kupříkladu, se pokoušel najít taky nějaký východiska. Možná to byl posranej syn nějakýho velvyslance, ale svedl víc než nadávat. A Ramoni zase dali punku i jméno(podle joeyho otce, kterej když viděl v televizi presleyho, tak říkal, že je to špinavej punk). Takhle to prostě bylo. Když tvrdíš, že jsi punk a posloucháš sex pistols a odsuzuješ ramony nebo clashe, tak punkáč fakt moc nejsi...Je tu spousta kapel, co v tom roce začínali a spousta kapel, který byly daleko míň známý jak sex pistols. Vlastně by se dalo říct, že sex pistols byli ještě komerčnější, když vystupovali v různejch televizních pořadech a dělali rozhovory. Nepamatuju si, že by Vibrators, Angelic upstarts, Damned nebo jiný kapely v televizi byli...Vykřikuj si tyhle svý nesmysly dál, ale vždycky to bude a bylo takhle, na tom ty tvý přiblblý smyšlený a totálně mimo kecy nic nezměňěj!!! *4*
          • Re: Re: Re: Re: NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

            A punk má nějaký určitý pravidla? Jakože když posloucháš Sex Pistols ale neposloucháš Ramony tak nejsi punk? Co meleš za hovna. Sex Pistols jsou punk.
            • Re: Re: Re: Re: Re: NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

              přesně tak jak psal lejdy...lidem jako jsi ty se směju do očí...ty jsi přesně ten typ člověka co kudy chodí tak říká já jsem pankáč! a běda tomu kdo jenom naznačí že nejsi :D...prober se hochu punk je o svobodě ne o tom co posloucháš nebo nosíš na sobě...
        • Re: Re: Re: NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

          tak o tom nevys vubec nic ty....ramones sou povazovany za prvni punkvou kapelu takze jestli ses takovej punker jak ze sebe delas tak bys netvrdil ze to sou debilove.je pravda ze sex pistols punk hodne rozmohly ale neni tu dnes punk jen kvuli nim....
  • NEVER MIND THE BOlloCKS heres The SEX PISTOLS

    KURVA MAGOŘI NIKDO STE HO NEZNELI TAK HO TAKY NEKRYTYZUJTE NEBÝT JEHO TAK NENÍ PUNK ALE HIPPIEPUNK, KDYBY TO MNĚLI ROZVÍJET kapely jako ramones a clash a jine hipísácké svinstva takže budme rádi že sid i když ten to tež posral ale i tak tady dokázali vnést zdravou ANARCHYI. a nesrali se s tím takže nekrytyzujte ale vedte PUNK v před nikoly s kecama ale činama. PUNX not DEAD kurva
  • johny rotten

    nebejt tohoto týpka ajeho kamarádů nechci ani pomyslet co by dnes mělo za význam slovo PUNK. já myslím , že by PUNK nebyl tak rozšířený a nebo by zanikl. *16*
    • Re: johny rotten

      To je sice pravda, ale on ten punk stejně jen tak tak přežil 70. léta a dneska už se opravdu s klidným svědomím dá říct že punk (jako takovej) 's dead. Už je to hodně dávno co někdo z punkáčů použil mozek. Kapely, které do tohodle žánru dělají dnes nejsou ani tvůrčí a už vůbec ne inteligentní. Omýlají pořád to samé, nasrání se jim stalo pózou bez které se prostě neobejdou (ale která není příliš uvěřitelná, maximálně směšná). A jejich publikum - zoufalý. Lidi pro který svoboda znamená jenom možnost chovat se jako malej připo**nej primitiveček, pro který vzpoura = kouřit v tramvaji a ch**t v průchodu. Doma mají dvě desky (obligátní Pistole a Jaksi taksi), ale to nevadí, protože u nich je ta muzika až na druhém místě (ne-li i dál). Hlavně, že si vystříhají číro a ani neví k čemu se tím hlásí. Tenhle tupej přístup je vidět právě i na tom oblíkání. Dneska už málo kdo upřednostňuje hadry DIY, všichni nakupujou v "punkovejch butikách".Vypatlaný jelita, zblblý ovce.
      • Re: Re: johny rotten

        Myslím, že ten názor je až příliš tvrdej. V lecčem máš určitě pravdu, ale příší se mi to rozhodně míň než jákýkoliv hip-hop, R´N´B´, nebo cokoliv jinýho. Punk, stejně jako hodně žánrů, který zanikají se snaží maximálně se probít nahoru. Otázka je jakou formou. Ale na druhou stranu existují lidé, kteří se za punk jenom vydávají, nakupují ve zniňovaných obchodech a punk vlastně ani neposlouchají. A jsou tu i ti, kteří tu hudbu milují, a proto že upadla nechávají si svoje názory pro sebe.Existuje pár lidí, kteří žijí opravdovým punkem a pro který by život bez Sex Pistols, nebo E!E neměl cenu a stojí si za svým. A těm já fandím, ty obdivuju a punk miluju společně s Jojnnym Rottenem.
        • Re: Re: Re: johny rotten

          S tebou docela souhlasím.Dokonce se mi zdá docela trefný výraz "zníněný obchod".A stejně tak se považuji za jednoho z lidí,o kterých jsi mluvil(a).PUNK STÁLE ŽIJE!!!
        • Re: Re: Re: johny rotten

          S tebou docela souhlasím.Dokonce se mi zdá docela trfný výraz "zníněný obchod".A stejně tak se považuji za jednoho z lidí,o kterých jsi mluvil(a).PUNK STÁLE ŽIJE!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit