Přejít na výpis diskuzí

Jonas Armstrong

OSOBNOST 13.1.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sympaťák

    má takovej strašně sympatický kukuč a ja krásnej *14*
  • Jonas Armstrong

    He's so sexy....♥ *14*
  • ahojte

    je to báječnej,suprovej a užasnej krasavec!!!!!!!! *14* *14* *3* *9* *14* *5* *4* *14* *3*
  • Kvasavec

    Jujky..to je ale bozi herec..hvozne simpaticky..faaakt=O** *14* *4* *15*
  • Je fajn

    Je to vážně skvělej herec a moc krásnej chlap navíc *3*
  • ...

    Moje kámoška ho zbožňuje, mě zaujal, protože mám narozky ve stejnej den jako on, jenže jsem se narodila o 12 let dýl... *13*
  • Robin

    Fešák... Sluší mu to, i když musím uznat, že v roli Robina Hooda bych si asi nepředstavila takového ušáka... Ale nic proti.
    • Re: Robin

      sorry lulinkaxxx *14*
      • Re: Re: Robin

        Je fakt hustééééj *3* *3* *3* *3* *4* *4* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Robin

          Robin je vááážně mocc super.ten jeho kukuč
          a odhodlanost pomáhat hudým *8* *4*
    • Re: Robin

      ja sem becela kdys Marian řekla ze je pro ni nikdo,,,,a sam ji dal ten nahrdelnik *3* ale nakonec.....A nevite jak to dopadne???kdystak mi to sem napiste nebo na muj skype lulinkxxx *3*
  • Robin Hood-aneb Jonas Armstrong

    Nejnovější verzi jedné z nejslavnějších světových legend o Robinu Hoodovi, muži, který bohatým bral a chudým dával, natočila britská BBC jako šestadvacetidílný seriál. Začne ho od 2. ledna každou středy vysílat Česká televize na programu ČT 1 ve 20.00 hodin. *1*

    Natáčení probíhalo v Maďarsku a českému divákovi se v něm jako Robin poprvé představí Jonas Armstrong, šestadvacetiletý rodák z Dublinu. První vstupní díl nese titul Hodláte se s tím smířit? a poznáme v něm pohnutky, se kterými se Robin Hood vrátil do Anglie.

    Mnoho let strávil Robin, hrabě z Hantingdonu, daleko od svého rodného Locksley. Ve službách krále Richarda Lví srdce bojoval v křižáckých výpravách do Svaté země, zabíjel pohanské nepřátele, bil se za větší moc a slávu svého panovníka i Svaté stolice.

    Už ale bojovat nechce. Poznal, že žádné krveprolití nikdy žádný spor nevyřešilo, je unaven válkou a netouží po ničem jiném, než v klidu a míru žít a hospodařit na svém panství. Jenomže Anglie, do níž se se svým věrným sluhou a přítelem Muchem vrací, je jiná, než ta, kterou opouštěl. Zbídačelá, ponížená, utlačovaná svými normanskými pány. A Robin má brzy poznat, že jeho sebelepší dobrá vůle nepostačí k tomu, aby svému lidu pomohl. Že mu zbývá jen jedna cesta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit