Přejít na výpis diskuzí

Jonas Armstrong

OSOBNOST 13.1.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: RobinXJonas

    Jonase neznám, takže Robina :-D
  • mp3 z robina

    btw - na blogu mám mp3 z Robina, tak kdo byste měl zájem tak si je stáhněte ;-) www.enjoying.blog.cz
  • NVM

    NĚJAK NEPOBÍRÁM CO SE TADY HODNOTÍ ... /?/ NÁZORY? :-O
  • Re: Jonásek

    Tak co Jonásek už jste spolu něco podnikli s krásným modrookým hnědovlasým Jonáskem z Robin Hood??Neboj se nepíšu to Marian z Robin Hood a ještě ke všemu ona neumí mluvit česky:D.Papa
    *4* *14* Jonas a Jana
  • O Robinoj

    Čavec, souhlasim, Jonas je hezkej ale ohodnotim ještě celej seriál: Jsou tam úžasný akce, smysl pro humor i dojemný chvíle a ty hlášky např. Muche nebo Šerifa :-D No nic mějte se papec ;-)
  • Jonásek

    Jonásek je nádhernej šikovnej hodnej a sympatickej filmovej hrdina.Na Robina Hooda sem se začala dívat od začátku protože nebylo nic v televizi. doufám že bude i 3 řada. Na konci 2řady jak Guy Gysborn zabil Marian sme měli na krajíčku. Až se bude 3 řada tak mi dejte vidět.Ahoj *14* *14* *14* *14*
  • Jonas A.

    Ahoj všichni. *4*
    Moc Jonase miluju vypadá krásně a sexy!!!
    Moc bych ho chtěla potkat.
    Je můj idol.
    Ráda bych ho ulíbala k smrti!!!
    Je prostě k sežrání.
    Mám ho moc ráda!!! *14* *14* *14*
    Pa pa. *14*
  • RobinXJonas

    Zdravím. Jonas je úplne bestovní, strasne nádhernej, od pohledu sympatickej, proste má vsechny vlastnosti, které se k muzi v jeho veku hodí....Je proste k sezrání a sexy. Ale mam na vás otázecku!!! Koho máte radsi ??? Jonase jako takového nebo Robina Hooda??? *14* *7* *3*
  • Jonas

    Je moc krásnej a sympackej.A neznátenáhodou na jonasa email?Dystak me pls napiste na email-janakotouckova@email.cz.Moc dík. *14* *4*
  • jonas-robin

    Jonas je vážně nádhernej, ale nelíbil se mi hned odzačátku Robina v televizi. Začal se mi líbit až s delšíma vlasama! *14* A teď? jsem do něj blázen *14* *14* *14* !!!
  • Re: je zenatej?

    Není ženatej. Dokonce podle všeho je momentálně i nezadanej. Sice jsem ho viděla na fotkách s nějakou blonckou ale to je prej už dávná minulost.
  • pls

    zdárek lidi necí tu dělat reklamu, ale rozhodně se podívejte na tenhle blog jacquelyn.blog.cz nebudete litovat, je tu mnoho zajímavých věcí o seriálu Robin Hood, tak se určo mrkněte.... díky *1*
  • Re: je zenatej?

    Docela podrobné info mívají na www.imdb.com - v angličtině, ale to neva,ne?
  • je zenatej?

    cao lidi nevi nekdo jestli je zenatej?
  • zu

    Je opravdu milý a pěkný ale Jako Robin Hood se mi nelíbí.Je pravda že nikdo neví jak byl ve skutečnosti robin hood starý možná byl mladý ale jinak no nevím. *8*
  • jonasko

    Jaaaaaj Jonasko je hrozne krasny.... a v Robinovi najviac *3* hlavne ma krasne oci.... a on je cely k zozraniu *1* *1* *1* . A ked sa uskrnie :D krasny *14* na zozratie.... :D
  • Re: Re: Robin

    Je fakt hustééééj *3* *3* *3* *3* *4* *4* *14* *14*
  • jonas

    hej jako jonas je úpeeeeeeeeeeeee neúžasnější fakt dost božííí totálně k sežrání hrozně moooooooc ho lawuju a v robinovi je tak sexy hned když jsme ho viděla jejky ty jeho krásné oči a roztomilí úsměv no k sežrání prostě taková prdelka miluju ho *14* *14* *14*
  • Co já vim

    Já ho prostě miluju.Už od prvního dílu.Prostě nádhernej milej.A hlavně neskutečně krásnej.A *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Robíček

    je strááááááááááááášně kráááááááááááááááás nej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit