Přejít na výpis diskuzí

Jonas Armstrong

OSOBNOST 13.1.2008 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jonas

    Je moc krásnej a sympackej.A neznátenáhodou na jonasa email?Dystak me pls napiste na email-janakotouckova@email.cz.Moc dík. *14* *4*
    • Re: Jonásek

      Tak co Jonásek už jste spolu něco podnikli s krásným modrookým hnědovlasým Jonáskem z Robin Hood??Neboj se nepíšu to Marian z Robin Hood a ještě ke všemu ona neumí mluvit česky:D.Papa
      *4* *14* Jonas a Jana
  • Jonas

    Já jsem se začala na Robina Hooda dívat až od druhé řady.Ale hned v prním dílu mě okouzlili ty jeho nádherný oči.Je prostě krásnej....
    Když jsem se dívala na poslední díl 3.řady..brečela jsem už od chvíle,co ho Isabella řízla do toho krku.Jak potom za nim přišla Marian....to jsem bulela nejvíc.Na Facebook jsem napsala něco jako:Nesnášim Isabelu,zabila ho,nikdy nezapomeneme Robine!
    Gisbornova sestra je vážně mrcha.
    Tady máte stránku,kde najdete všechny díly z první,druhý a třetí řady v AJ:

    http://tv.blinkx.com/show/ro bin-hood/_u6ydgkmRao6nVIv

    HROZN
  • Je fajn

    Je to vážně skvělej herec a moc krásnej chlap navíc *3*
  • jonas

    hej jako jonas je úpeeeeeeeeeeeee neúžasnější fakt dost božííí totálně k sežrání hrozně moooooooc ho lawuju a v robinovi je tak sexy hned když jsme ho viděla jejky ty jeho krásné oči a roztomilí úsměv no k sežrání prostě taková prdelka miluju ho *14* *14* *14*
  • je zenatej?

    cao lidi nevi nekdo jestli je zenatej?
    • Re: je zenatej?

      Není ženatej. Dokonce podle všeho je momentálně i nezadanej. Sice jsem ho viděla na fotkách s nějakou blonckou ale to je prej už dávná minulost.
      • -reddragon-

        Re: Re: je zenatej?

        tak ho dem zbalit nn XP *14*
    • Re: je zenatej?

      Docela podrobné info mívají na www.imdb.com - v angličtině, ale to neva,ne?
  • jonas-robin

    Jonas je vážně nádhernej, ale nelíbil se mi hned odzačátku Robina v televizi. Začal se mi líbit až s delšíma vlasama! *14* A teď? jsem do něj blázen *14* *14* *14* !!!
  • RobinXJonas

    Zdravím. Jonas je úplne bestovní, strasne nádhernej, od pohledu sympatickej, proste má vsechny vlastnosti, které se k muzi v jeho veku hodí....Je proste k sezrání a sexy. Ale mam na vás otázecku!!! Koho máte radsi ??? Jonase jako takového nebo Robina Hooda??? *14* *7* *3*
    • petik555

      Re: RobinXJonas

      oba dva jsou úžasní *14*
    • Re: RobinXJonas

      Jonase neznám, takže Robina :-D
  • Jonas A.

    Ahoj všichni. *4*
    Moc Jonase miluju vypadá krásně a sexy!!!
    Moc bych ho chtěla potkat.
    Je můj idol.
    Ráda bych ho ulíbala k smrti!!!
    Je prostě k sežrání.
    Mám ho moc ráda!!! *14* *14* *14*
    Pa pa. *14*
    • Re: Jonas A.

      já ho taky miluju ale bohužel by nás asi nechtěl *9* *9* *9* *9*
  • O Robinoj

    Čavec, souhlasim, Jonas je hezkej ale ohodnotim ještě celej seriál: Jsou tam úžasný akce, smysl pro humor i dojemný chvíle a ty hlášky např. Muche nebo Šerifa :-D No nic mějte se papec ;-)
  • NVM

    NĚJAK NEPOBÍRÁM CO SE TADY HODNOTÍ ... /?/ NÁZORY? :-O

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit